Informacje

Informacje

AmeriGas wprowadza nowość na rynku sprzedaży butli gazowych

Z butli gazowych w gospodarstwach domowych korzysta prawie 40 procent Polaków. Nowe, innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez  AmeriGas, będzie nie tylko dużym ułatwieniem, ale ma szansę  zrewolucjonizować sprzedaż butli w Polsce.

Butlomat, bo o nim mowa, to urządzenie przypominające obecne na rynku od kilku lat, samoobsługowe Paczkomaty i Pralniomaty. Pozwala ono w prosty sposób, samodzielnie, wymienić butlę gazową. Szybko, łatwo i wygodnie. Co istotne, Butlomat będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Aby sprostać wymogom bezpieczeństwa Butlomat wyposażony jest w czujniki optyczne oraz system ważenia weryfikujące butle pod względem kształtu i ciężaru. Urządzenie pozwala też na zwrot pustej butli gazowej. Płatności dokonywane są kartą, a obok terminalna płatniczego umieszczona jest szczegółowa instrukcja.

 

 

- Butlomat to innowacyjne urządzenie i prawdziwy postęp w sprzedaży detalicznej tego asortymentu. Jego ogromną zaletą jest dostępność: będzie znajdował się w często uczęszczanych miejscach i będzie można z niego skorzystać o każdej porze dnia i nocy. To także bezpieczeństwo i pewność, że kupujący otrzymuje oryginalną, butlę, z plombą poświadczającą jej bezpieczeństwo oraz prawidłową ilość i jakość gazu - zapewnia Agnieszka Stochmal, Dyrektor Marketingu i Obsługi Klienta z AmeriGas Polska.

Pierwsze Butlomaty pojawią się już w najbliższy piątek 27 stycznia w Myszkowie przy Kauflandzie (ul. Pułaskiego 6A) oraz w Zduńskiej Woli w województwie łódzkim. O tym jakim są ułatwieniem oraz jak z nich korzystać można będzie dowiedzieć się podczas akcji promocyjnych, które w potrwają przez cały tydzień od otwarcia.

Producentem Butlomatów jest polska firma Noatech, specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań samoobsługowych.

- Dziś dla konsumentów liczy się przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Butlomat właśnie to zapewnia - mówi Julian Kozankiewicz, prezes zarządu Noatech. Jest również atrakcyjną nowinką techniczną, a te - jak pokazuję rzeczywistość są bardzo popularne w naszym społeczeństwie, otwartym na nowe, komfortowe rozwiązania ułatwiające codzienność.

Zgodnie z zapewnieniami AmeriGas kolejne Butlomaty pojawią w innych polskich miastach w najbliższych tygodniach.

 

 

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search