heading article

Informacje

Informacje

Bankowcy w ornontowickiej szkole

Previous Next

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach odbył się I Dzień Bankowca - zorganizowany przez nauczycieli, uczących w zawodzie technik ekonomista: Beatę Nowak i Damiana Łyko. Przedstawiciele banków: Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy - oddział Ornontowice, Bank Pekao S.A. - oddział Ornontowice i Gliwice oraz Bank PKO BP - oddział Orzesze, zaprezentowali uczniom oferty kont, kart płatniczych i bankowości elektronicznej dla młodzieży z dwóch grup wiekowych - poniżej 18 lat i powyżej 18 lat.

Po każdej z serii prezentacji przygotowanych przez banki (osobno dla uczniów z klas 1, 2, 3 i 4) chętni uczniowie wzięli udział w krótkim quizie i odpowiadali na pytania dotyczące przedstawianej oferty banków. Uczniowie, którzy najlepiej odpowiadali, otrzymywali upominki przygotowane przez banki, wśród których były m.in. pamięci USB, smycze, etui na dokumenty, długopisy, breloki, odblaski i czapeczki firmowe. W przerwach pomiędzy prezentacjami dla uczniów, młodzież mogła zasięgnąć dodatkowych informacji o ofercie banków na ich stanowiskach. Były także ciasteczka i kawa przygotowane przez OK Bank Spółdzielczy. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie serdecznie dziękują zaproszonym przedstawicielom banków za profesjonalne przygotowanie prezentacji i udział w I Dniu Bankowca w ZSP w Ornontowicach.

Zapraszamy gimnazjalistów z klas III do udziału w Konkursie promującym zawód TECHNIK EKONOMISTA w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach. O szczegółach poinformujemy w nowym roku.
Beata Nowak i Damian Łyko

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search