Informacje

Informacje

Gwarek i Polonia w grupie II

W sezonie 2021/22 powiat mikołowski miał dwóch przedstawicieli w rozgrywkach IV ligi piłkarskiej: Gwarka Ornontowice i Polonię Łaziska. Obie ekipy występowały w grupie I. Na ostatnim posiedzeniu Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził skład IV ligi na sezon 2022/23. W gronie grających w tej klasie rozgrywek znalazły się również „nasze” drużyny.

Zagrają w jednej grupie (derby zapewnione), ale w tym sezonie w grupie II. Obok nich zagrają: GKS II Tychy, Decor Bełk, Unia Turza Śląska, MRKS Czechowice-Dziedzice, Kuźnia Ustroń, LKS Czaniec, Orzeł Łękawica, Spójnia Landek, Drzewiarz Jasienica, ROW 1964 Rybnik, TS Podbeskidzie II i Unia Książenice oraz Unia Racibórz – mistrz Grupy III Zina Klasa okręgowa Racibórz-Rybnik i Błyskawica Drogomyśl – mistrz Grupy VI Zina Klasa okręgowa Skoczów-Żywiec.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na 13 sierpnia, a terminarz rozgrywek, przekazany zostanie klubom na spotkaniu ich przedstawicieli - 5 lipca o godzinie 16.30 z grupy I oraz 6 lipca o godzinie 16.30 z grupy II.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search