Informacje

Informacje

Jesienne nowości

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów na wszystkie modele Hyundai.

 

Hyundai prezentuje nowego SANTA FE w klasie SUV. To samochód w wyrazistym stylu. Przestronny, z systemem Calm Tech, który gwarantuje, że pasażerowie nie wysiądą wprost pod koła innego pojazdu. SANTA FE jest wyposażony także w wyświetlacz head-up, asystenta bezpiecznego wysiadania, system monitorowania tylnych siedzeń, kontroli poziomu uwagi kierowcy i nowoczesne silniki Diesla.

 

Nowy Tucson

 

Model przeszedł zmiany stylistyczne i w systemie bezpieczeństwa. Wyposażony został w nowe silniki. Nowoczesną sylwetkę Tucsona podkreśla, m.in. kaskadowy grill oraz nowa architektura reflektorów LED, podwyższony zderzak, srebrna osłona pod zderzakiem przednim i nowy wzór felg. Może być wyposażony w najnowocześniejsze systemy nagłośnienia, Bluetooth, mapy i kamery, a także w funkcje aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy SmartSense, czyli automatycznego hamowania, asystenta utrzymywania pasa ruchu (LKAS) czy kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAA). Napędy nowego Tucson to silniki benzynowe, Diesla z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, również w wersji mild-hybrid.

 

Nowy Hyundai i20

 

Z nową stylistyką i zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu łączności i bezpieczeństwa. W zależności od wersji wyposażenia, w modelu dostępne są, m.in.: asystent ruszania pod górę (HAC), system ostrzegania o zmianie pasa ruchu (LDWS) i kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAA), tylne czujniki parkowania, tempomat. A także ma 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynię biegów oraz system Stop and Go ograniczający emisji CO2.

 

Specjalne rabaty dla wybranych grup zawodowych, m.in. górników, nauczycieli, rolników, pracowników służb mundurowych i innych - szczegóły w salonie.

 

Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu marki Hyundai WITPOL.

 

TYCHY (obok Browarów) | ul. KATOWICKA 35 | tel. 32 326 22 80-87
STUDZIENICE | ul. JASKÓŁEK 21 | tel 32 326 39 90 | www.witpolauto.pl

 

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search