heading article

Informacje

Informacje

Maseczki dla Mikołowa!

Nie 1000, a 2000 maseczek! Stowarzyszenie Flash K1 Mikołów po raz kolejny wyciągnęło dłoń ku potrzebującym. Zorganizowana została akcja szycia maseczek dla śląskich szpitali, którą zatytułowano „1000 dla Mikołowa”. Logistyką tego przedsięwzięcia zarządzał przez 10 dni Dariusz Zając wraz z partnerką - Aleksandrą.

 

Całą akcję nadzorowała także zaprzyjaźniona krawcowa - Monika Harupa. Stowarzyszenie Flash K1 oraz Frenky Flash z kolegą Tomkiem Bocerem - wspólnymi siłami zakupili materiał na 1300 maseczek, który to następnie podzielono pomiędzy krawcowe oferujące pomoc. Wielu ludzi z dobroci serca w błyskawicznym tempie dostarczało kolejne materiały i zgłaszało chęć szycia, dzięki czemu ostatecznie udało się zgromadzić nie założone 1000, ale aż 2000 maseczek dla śląskich szpitali! Ponadto Stowarzyszenie Flash K1 Mikołów zakupiło i przekazało mikołowskiemu szpitalowi tak trudno dostępne teraz termometry! W ramach podziękowania organizatorzy podarowali bukiety świeżych kwiatów krawcowym o pomocnych duszach.

 

- To nie tylko moja zasługa. Do sukcesu przyczynił się cały szereg ludzi z powiatu, którzy chętni byli wesprzeć naszą lokalną służbę zdrowia – mówi Dariusz Zając.

 

Na tym nie koniec akcji. Kolejne darmowe maseczki od Stowarzyszenia Flash K1 można otrzymać w Łaziskach Górnych przy ul. Dworcowej 35..

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search