heading article

Informacje

Informacje

Na Izabelę Kloc zawsze można liczyć

Rozmowa z Tadeuszem Marszolikiem, wicestarostą Powiatu Mikołowskiego

 

- Interesuje się Pan wyborami do Parlamentu Europejskiego?

 

- Oczywiście, że tak. Wszyscy powinniśmy się interesować, bo coraz więcej decyzji, kluczowych dla jakości naszego życia, zapada w Brukseli i Strasburgu. Te wybory dla powiatu mikołowskiego mają szczególne znaczenie, bo startuje w nich nasza reprezentantka.

 

- Izabela Kloc ma szanse?

 

- Możemy te szanse wzmocnić. Izabela Kloc zasługuje na nasze poparcie, ponieważ zawsze można na nią liczyć. Jest jedynym posłem, który robi coś dla powiatu mikołowskiego.

 

- A konkretnie?

 

- Lista pozytywnych spraw, do których Izabela Kloc przyłożyła rękę, jest długa. Pomogła w pozyskaniu dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę sali gimnastycznej w Zespole Szkół Specjalnych w Mikołowie. Skutecznie zabiegała o ponad 3 mln zł z Funduszu Dróg Powiatowych na remont ul. Żorskiej w Orzeszu. Na łamach „Naszej Gazety” pisaliście niedawno o nowym sprzęcie medycznym, w tym karetce pogotowia, dla szpitala powiatowego. To też jest zasługa, m.in. Izabeli Kloc. Na obraz jej aktywności nie składają się jedynie inwestycje. Warto też wspomnieć o konferencjach gospodarczych i naukowych, jak choćby ostatnia debata rolnicza w Mikołowie.

 

- Izabela Kloc sprawdzi się w Parlamencie Europejskim?

 

- Sprawdziła się w Sejmie, gdzie dobrze i skutecznie broni interesów Śląska oraz naszego powiatu. Jestem przekonany, że da sobie radę w Parlamencie Europejskim.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search