Informacje

Informacje

NAGŁOŚNIJ MIKOŁÓW!

MARTYNA LOŃCZYK Z MIKOŁOWA W FINALE WYZWANIA PEPSI! GŁOSUJ NA JEJ KLIP I SPRAW, BY O TWOIM MIEŚCIE BYŁO GŁOŚNO!

Martyna Lończyk z Mikołowa podjęła Wyzwanie Pepsi i stworzyła klip pokazujący najfajniejsze miejscówki w swoim mieście! Dzięki temu znalazła się w finale najnowszej akcji Pepsi #Nagłośnij Swoje Miasto! Chcecie, by o Mikołowie usłyszała cała Polska? Zagłosujcie na klip Martyny pokazujący Wasze miasto z wyjątkowej strony! To Wasze głosy zadecydują, czy do Mikołowa przyjedzie ekipa ESKA TV i nakręci program „Miejska Lista” podczas muzycznej imprezy z udziałem Jankesa i  DJ Adamusa!

Nowa akcja Pepsi, #Nagłośnij Swoje Miasto, wystartowała w połowie kwietnia br. Polegała na stworzeniu klipów wideo, w których pokazaliście swoje miasto tak, jak jeszcze nikt tego nie zrobił! Do podjęcia wyzwania zachęcał Krzysztof „Jankes” Jankowski, znany dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy oraz telewizyjny. Do konkursu zgłosiliście setki klipów, z których jury konkursu wytypowało 30 najlepszych. To one walczą o zwycięstwo i przyjazd ekipy ESKA TV do danego miasta na wyjątkowe muzyczne wydarzenie.

Klip Martyny z Mikołowa możecie obejrzeć tutaj: http://www.pepsi.pl/wyzwaniepepsi/naglosnij-swoje-miasto-galeria.php?id=186, a zagłosować na nią na stronie www.pepsi.pl.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search