heading article

Informacje

Informacje

Nasz ekspert z nagrodą

W zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca odbyła się XXII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, podczas której wręczono 40 statuetek: „Rzemieślnika Roku”, „Firmy z Jakością”, „Firmy z Przyszłością” oraz „Wiarygodny Lider Biznesu”. W sumie wręczono 40 statuetek. Miło nam poinformować, że jednym z laureatów został nasz motoryzacyjny ekspert - Jerzy Paja.

Właściciel firmy rodzinnej Autoklinika s.c., działającej w zakresie usług blacharstwa i lakiernictwa samochodowego, oferującej szeroką gamę usług z zakresu obsługi i naprawy pojazdów samochodowych w oparciu o systematycznie wdrażane najnowsze technologie stosowane w tej branży, przedsiębiorca od 1981 roku, a od prawie dwóch lat ekspert w „Kąciku motoryzacyjnym” Naszej Gazety. Zdobywca wielu nagród i laureat konkursów. "Lider Przedsiębiorczości" w roku 2002, "Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji" w roku 2003, "Rzemieślnik Roku" w 2003 roku, "Wzorowy Zakład 2005", "Laureat Konkursu Dobrych Praktyk" w 2012 roku, to tylko drobna część "trofeów" naszego eksperta.

- Moje zawodowe motto, hasło „zadowolony klient”. Taki klient jest najlepszą i najważniejszą promocją firmy. A jeśli do tego doda się jakość i fachowość wykonywania usług przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, terminowość oraz partnerskie traktowanie klienta, to wtedy zobaczą mnie inni. I stąd nagroda, która bardzo mnie cieszy – powiedział po odebraniu statuetki „Wiarygodny Lider Biznesu”, Jerzy Paja.

Gratulujemy i czekamy na kolejne dobre rady dla naszych czytelników - kierowców.
Tapi

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search