heading article

Informacje

Informacje

„Orzeł Motoryzacji 2021” dla Autokliniki

Wchodząc do biura rudzkiej firmy rodzinnej  „Autoklinika S.C Jerzy Paja”, nie sposób nie zauważyć kilkudziesięciu laurów, statuetek czy pucharów oraz różnego rodzaju dyplomów i wyróżnień wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich związanych z rzemiosłem i przedsiębiorczością. Wśród nich honorowe miejsca zajmują laury: Lidera Przedsiębiorczości 2002, Rzemieślnika Roku 2003, Przedsiębiorcy Roku 2008 w Rudzie Śląskiej czy przyznawany przez kabaret Rak „Hanys”. W tym roku do tej kolekcji doszedł laur „Orła Motoryzacji 2021”.

„Orły” to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy cechujące się profesjonalizmem i zapewniające najwyższą jakość usług. Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wśród wielu firm wyłonić te najlepsze. Organizatorem plebiscytu jest przedsiębiorstwo Beautiful Company i jest on organizowany corocznie, z uwzględnieniem podziału na branże. Organizator dokonuje dopasowania profili na portalach internetowych do konkretnych przedsiębiorstw, a następnie weryfikuje uzyskane wyniki, pobierając ze wszystkich dopasowanych portali punktową średnią ocen oraz ilość ocen danego przedsiębiorcy. W tym roku średnia dla „Autokliniki”, to 9,3 punktu na 10 możliwych. Ta ocena kwalifikuje firmę do złotego lauru i jest to trzeci z rzędu „Orzeł” w tym kolorze. – To wyróżnienie cieszy podwójnie, gdyż o jego przyznaniu decydują klienci. A to najlepsi jurorzy – powiedział po jego odebraniu Jerzy Paja.

Autoklinika Jerzy Paja jest firmą rodzinną, funkcjonującą na rudzkim rynku usługowym od 1981 roku. Rozpoczęła działalność jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy w zakresie blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego. Na przestrzeni lat firma rozwijała się dynamicznie, stosując nowe technologie i metody pracy, tak w zakresie wykonywanych usług, jak i organizacji pracy oraz ochrony środowiska. Właściciel firmy uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach, monitorował zmiany zachodzące w przemyśle motoryzacyjnym i te, które mógł wdrożyć w swoim zakładzie – wdrażał jak najszybciej. Przyniosło to pożądane zmiany w strukturze organizacji pracy oraz w zwiększeniu ilości wykonywanych usług, jak i ich jakości.

Na przestrzeni 40 lat funkcjonowania na rynku w różnych warunkach ustrojowych, firma Jerzego Pai przechodziła wszystko to, co polska gospodarka. Na podkreślenie zasługuje jednak fakt, że wzlotów było dużo więcej, niż kryzysów. Dlaczego? To proste. Jakość i fachowość wykonywania usług przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, terminowość oraz partnerskie traktowanie klienta sprawia, że odsetek reklamacji jest bliski zeru, a grono klientów pomimo dużej konkurencji na rynku lokalnym stale się powiększa. Mottem właściciela firmy jest hasło „zadowolony klient” i tacy „zadowoleni klienci sprawili, że „Orzeł Motoryzacji 2021” trafił do” Autokliniki”.

P.S. Jerzy Paja, to nasz ekspert w sprawach motoryzacyjnych oraz autor artykułów w kąciku „Moto rady”

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search