Informacje

Informacje

„Orzeł Motoryzacji 2021” dla Autokliniki

Wchodząc do biura rudzkiej firmy rodzinnej  „Autoklinika S.C Jerzy Paja”, nie sposób nie zauważyć kilkudziesięciu laurów, statuetek czy pucharów oraz różnego rodzaju dyplomów i wyróżnień wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich związanych z rzemiosłem i przedsiębiorczością. Wśród nich honorowe miejsca zajmują laury: Lidera Przedsiębiorczości 2002, Rzemieślnika Roku 2003, Przedsiębiorcy Roku 2008 w Rudzie Śląskiej czy przyznawany przez kabaret Rak „Hanys”. W tym roku do tej kolekcji doszedł laur „Orła Motoryzacji 2021”.

„Orły” to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy cechujące się profesjonalizmem i zapewniające najwyższą jakość usług. Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wśród wielu firm wyłonić te najlepsze. Organizatorem plebiscytu jest przedsiębiorstwo Beautiful Company i jest on organizowany corocznie, z uwzględnieniem podziału na branże. Organizator dokonuje dopasowania profili na portalach internetowych do konkretnych przedsiębiorstw, a następnie weryfikuje uzyskane wyniki, pobierając ze wszystkich dopasowanych portali punktową średnią ocen oraz ilość ocen danego przedsiębiorcy. W tym roku średnia dla „Autokliniki”, to 9,3 punktu na 10 możliwych. Ta ocena kwalifikuje firmę do złotego lauru i jest to trzeci z rzędu „Orzeł” w tym kolorze. – To wyróżnienie cieszy podwójnie, gdyż o jego przyznaniu decydują klienci. A to najlepsi jurorzy – powiedział po jego odebraniu Jerzy Paja.

Autoklinika Jerzy Paja jest firmą rodzinną, funkcjonującą na rudzkim rynku usługowym od 1981 roku. Rozpoczęła działalność jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy w zakresie blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego. Na przestrzeni lat firma rozwijała się dynamicznie, stosując nowe technologie i metody pracy, tak w zakresie wykonywanych usług, jak i organizacji pracy oraz ochrony środowiska. Właściciel firmy uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach, monitorował zmiany zachodzące w przemyśle motoryzacyjnym i te, które mógł wdrożyć w swoim zakładzie – wdrażał jak najszybciej. Przyniosło to pożądane zmiany w strukturze organizacji pracy oraz w zwiększeniu ilości wykonywanych usług, jak i ich jakości.

Na przestrzeni 40 lat funkcjonowania na rynku w różnych warunkach ustrojowych, firma Jerzego Pai przechodziła wszystko to, co polska gospodarka. Na podkreślenie zasługuje jednak fakt, że wzlotów było dużo więcej, niż kryzysów. Dlaczego? To proste. Jakość i fachowość wykonywania usług przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, terminowość oraz partnerskie traktowanie klienta sprawia, że odsetek reklamacji jest bliski zeru, a grono klientów pomimo dużej konkurencji na rynku lokalnym stale się powiększa. Mottem właściciela firmy jest hasło „zadowolony klient” i tacy „zadowoleni klienci sprawili, że „Orzeł Motoryzacji 2021” trafił do” Autokliniki”.

P.S. Jerzy Paja, to nasz ekspert w sprawach motoryzacyjnych oraz autor artykułów w kąciku „Moto rady”

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search