Informacje

Informacje

PIES WYRZUCONY Z AUTA. POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW

Policjanci z mikołowskiej komendy poszukują świadków mogących pomóc w identyfikacji osoby, która 25 sierpnia na DK 81 w Orzeszu wyrzuciła z samochodu psa. Śledczy proszą o kontakt zarówno tych, którzy widzieli samo zdarzenie, jak i osoby, które rozpoznają zwierzę i mogą wskazać jego właściciela.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia około godziny 13.00 w Orzeszu przy skrzyżowaniu DK 81 z ulicą Żorską. W trakcie oczekiwania na zmianę sygnalizacji świetlnej w jednym z samochodów od strony pasażera otwarły się drzwi, a na ulicę wybiegł pies. Po zmianie świateł kierowca odjechał, pozostawiając psa. Według dotychczasowych ustaleń sprawca mógł poruszać się samochodem osobowym koloru jasnoniebieskiego o początkowych numerach rejestracyjnych SR.

Zajmujący się sprawą policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą mikołowskiej komendy proszą o kontakt wszystkich tych, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje, które przyczynią się do wyjaśnienia sprawy i ustalenia danych osoby odpowiedzialnej za sytuację.

Kontakt: 47 85 582 75, 47 85 582 00 (całodobowo) lub pod numerem alarmowym 112, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search