Informacje

Informacje

Posadzą sto buków i dębów

Działacze i sympatycy Polski 2050 zapraszają do Mikołowa na akcję sadzenia  drzew.

- Już w najbliższą sobotę, 21 maja o godzinie 9:00 zapraszamy Was do Mikołowa, gdzie odbędzie się inauguracja akcji Polska 2050 #StądJesteśmy. Nasze zaproszenie przyjęło już wiele ciekawych osób, dlatego byłoby super, jeśli do nas dołączycie, bo... w to sobotnie przedpołudnie będziemy mogli wspólnie posadzić ponad 100 buków i dębów!

W dzisiejszych czasach kwestie klimatu stają się coraz ważniejsze. Silna ekspansja terenów przemysłowych dla naszego dobra musi być zrównoważona działaniami na rzecz przyrody. Dlatego, aby nasze dzieci i wnuki mogły chłodzić się w cieniu drzew, dzisiaj my musimy je zasadzić. W czasie naszej akcji będziemy mogli również poczęstować się pysznymi pączkami oraz porozmawiać o tym, co ważne dla naszego miasta, województwa i Polski.

Pamiętajcie, zbiórka o godz. 9:00 przy skrzyżowaniu ulic: Wspólnej i Rolniczej w Mikołowie! Mirosław Suchoń - poseł na Sejm RP jest już pierwszy w kolejce do sadzenia drzew! - zachęca Łukasz Osmalak, lider Polski 2050 w powiecie mikołowskim.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search