Informacje

Informacje

Potrącenie pieszej w centrum Mikołowa

Policjanci mikołowskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w ścisłym centrum Mikołowa. Poszkodowana 31-latka, z obrażeniami niezagrażającymi jej życiu, trafiła do katowickiego szpitala. Sprawca kolizji przyznaje, że po prostu nie zauważyła kobiety.

Do kolizji doszło 23 sierpnia około godziny 18.00 w Mikołowie na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Miarki. Jak wynika z ustaleń policjantów drogówki, kierująca jaguarem mieszkanka Mikołowa nie zauważyła pieszej i potrąciła 31-latkę. Poszkodowana z obrażeniami głowy oraz potłuczeniami została przetransportowana do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Kierująca osobówką była trzeźwa.

Policjanci drogówki apelują o wzmożoną czujność, zwłaszcza w rejonie oznakowanych przejść dla pieszych. Umiejętność przewidywania i myślenia nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu to zasada, jaką należy w sobie doskonalić aby czuć się bezpiecznie na drodze i pozwolić na to innym.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search