heading article

Informacje

Informacje

Relax-Med wszystko o protezach

W pierwszej kolejności pragniemy przypomnieć że życie z protezą, czy to górnej czy dolnej kończyny to nie koniec naszego pięknego życia, a wręcz przeciwnie. Na początku jest trudno pozbierać się po takiej stracie, jednak nasz wyspecjalizowany personel podchodzi do każdego indywidualnie, oferując mu swoją pomoc, pod względem rehabilitacyjnym jak i wsparciem psychicznym. Bo dla nas najważniejsze jest by pacjent czuł się jak najlepiej.

 

Bardzo szeroka oferta!

 

Oferta którą prezentujemy jest prawdopodobnie najbardziej rozbudowana w regionie, oferujemy protezy kończyn dolnych, górnych oraz protezy bioniczne. Indywidualnie podchodzimy do pacjenta, wybierając wspólnie najlepszą ofertę pod względem warunków finansowych jak i motorycznych. Dopasujemy protezę pod każde wymagania, od prostych protez pasywnych po wymagające profesjonalne kończyny do sportów wyczynowych.

 

Działamy na całym Śląsku. W nasze protezy możecie zaopatrzyć się w Katowicach, Mikołowie, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Rybniku i wielu innych miastach. Nasi pracownicy dojadą do Ciebie i pobiorą miarę – także nie musisz się już o nic martwić!

 

Własna profesjonalna pracownia protetyczna!

 

 

To właśnie powód dla którego pacjenci wybierają Relax – Med, indywidualne podejście, własne pracownie i profesjonalna obsługa, to wszystko w połączeniu z szybką realizacją i tanimi cenami, jest źródłem zadowolenia pacjenta.

 

Protezy a NFZ?

 

Relax – Med od lat współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia, specjalizując się w produkcji dobranych indywidualnie protez kończyn dolnych jak i górnych. Ale czy wiedzą państwo że każdej osobie ubezpieczonej w Narodowym Funduszu Zdrowia przysługuje refundacja NFZ na wykonanie  protezy tymczasowej, stałej inaczej zwaną ostateczna, na wymianę leja oraz na naprawę protezy?

 

Relax – Med a rehabilitacja?

 

 

Tak jest dobrze państwo przeczytali, jesteśmy firmą która prowadzi swoich pacjentów od początku do końca, indywidualnie podchodzimy do każdego kto nas odwiedzi, dlatego znamy swoich pacjentów od podszewki, grupa wyspecjalizowanych rehabilitantów doradzi i pomoże przejść przez ten okres wspólnie, pomoże dobrać odpowiednią protezę. Która będzie wygodna, i dobrana do naszych indywidualnych potrzeb. Bo nie sztuką jest zrobić dobrą protezę, sztuką jest umiejętnie nauczyć samych siebie jak się w niej poruszać. Byśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania, bez obaw że sobie nie poradzimy, bo przecież przeszliśmy tak wiele!

 

Profesjonalne i darmowe porady dla osób świeżo po utracie kończyny!

 

Zacznijmy od tego że osoba która utraciła kończynę  czy to górną czy dolną, od razu po operacji, powinna zostać powiadomiona, jakie ograniczania ją czekają i na co może sobie pozwolić. To pomoże pacjentowi szybko oswoić się z swoimi nowymi ograniczeniami jak i pomoże rehabilitantowi określić program rehabilitacji. Pamiętajmy jednak że ograniczenia są tylko czasowe, to od nas samych zależy jak długo potrwa okres powrotu do pełni sprawności.

 

Dzięki naszemu darmowemu poradnikowi dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz!

 

WWW. RELAX-MED.PL
Tel : 530 432 289
Odbierz darmowy poradnik dla pacjentów po utracie kończyny !

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search