Informacje

Informacje

Twoja choinka rośnie u Nas!

Rezerwacja choinek już trwa - wybierz swoje, wymarzone drzewko bożonarodzeniowe!

Plantacja z Ornontowic oferuje drzewka bożonarodzeniowe: jodłę kaukaską oraz świerka srebrzystego. Choinki są w różnych wysokościach od 1 do 4 metrów wysokości. Zapraszamy na plantację w Ornontowicach, gdzie kupujący wybiera drzewko, które się mu podoba i rezerwuje je. Choinkę ścina się wtedy, kiedy chcemy ją przyozdobić, czyli tuż przed świętami.

W gorączce przedświątecznej czasem zapominamy o choince. Kupując drzewko w ostatniej chwili możemy mieć problem ze znalezieniem właściwego. Każdy chce, by choinka pachniała i stała piękna z podniesionymi gałązkami przez cały karnawał. Niestety, te ścięte na miesiąc i dłużej przed świętami, nie wytrzymają tak długo w ciepłym pokoju.

Plantacja w Ornontowicach gwarantuje nam świeżość i trwałość drzewka. Choinka może długo stać, a igły nie będą opadać. Jeżeli macie Państwo chwilę czasu, to warto wybrać się całą rodziną na plantację i dokonać rezerwacji choinki. Teraz można wybierać, a wręcz przebierać i na pewno znajdziemy wymarzone drzewko. Większość choinek oferowanych w marketach jest sprowadzanych z Danii i ścinanych w okolicy sierpnia, stąd ich trwałość jest słaba i tracą igły. Oferujemy również same gałęzie choinek do kwiaciarni.

 

Plantacja choinek Ornontowice
ul. Kolejowa 73, tel. 600-521-404

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search