Informacje

Informacje

Wakacje w orzeskim MOK z harcerzami, ceramiką i robotyką

Previous Next

Drugi miesiąc wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu zapowiada się równie atrakcyjnie, co pierwszy. Dzieci mogą wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach i wydarzeniach.

Plenerek malarski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Podczas zajęć odbywających się pod gołym niebem powstają wspaniałe prace. Jeśli pogoda nie dopisze, plenerek odbywa się w siedzibie MOK-u. Wstęp wolny. Ale to nie jedyne zajęcia dla małych artystów. Miejski Ośrodek Kultury przygotował też  spotkania muzyczno-plastyczne z językiem angielskim (koszt 10 zł), zajęcia Robimy Kolaż (koszt 5 zł), Mandale Roślinne (5 zł), Fantazyjny Schowek na Skarby (5 zł).

Ceramikę zna każdy z nas. Wystarczy wejść do kuchni, aby zobaczyć wyroby z ceramiki. To z niej produkowane są kubki, talerze, miski i filiżanki. Ale nasza wiedza na temat tego materiału jest niewielka. Może to się zmienić dzięki udziałowi w zajęciach, podczas których dzieci same zrobią rzeczy z ceramiki. Udział kosztuje 40 zł.

Najmłodszych czeka też Harcerska przygoda z 2 Szczepem Harcerskim Polana, która będzie miała miejsce na Górce św. Wawrzyńca. Zaplanowano harcerskie gry i zabawy oraz niezapomnianą przygodę na świeżym powietrzu. Wstęp wolny.

Miłośnicy programowania mogą wziąć udział w Laboratorium Robotyki (koszt 28 zł), a fani muzyki w Filharmonii dla dzieci (koszt 15 zł).

W MOK trwają również półkolonie „Kreatywni Odkrywcy”, których koszt wynosi 750 zł za cały tydzień. Szczegółowe informacje znajdują się na www.mok-orzesze.pl. Tu znajdziecie też terminy poszczególnych zajęć.

Dodatkowe informacje oraz zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 32/2213508.

Źródło: WWW.orzesze.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search