heading article

Informacje

Informacje

„Wspomaganie” przy budowie domu?

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie zatrzymali 34-latka, który miał przy sobie blisko 500 działek dilerskich amfetaminy. Mieszkaniec Łazisk Górnych wpadł w ręce policjantów podczas budowy domu. Mężczyzna tłumaczył, że narkotyki wspomagają go podczas pracy.

Do zatrzymania doszło  na jednej z posesji w Łaziskach Górnych. Mężczyzna znajdował się w powstającym właśnie domu, gdzie wykonywał prace budowlane. W jednym z pomieszczeń na stole znajdowało się pudełko, a w nim biała substancja. Wstępne badania wykazały, że to amfetamina. 34-letni mężczyzna przyznał, że to jego narkotyki, które na co dzień wspomagają go podczas pracy. Mieszkaniec Łazisk Górnych trafił do policyjnej izby zatrzymań. Okazało się także, iż w przeszłości mężczyzna był już notowany w policyjnych systemach do przestępstw narkotykowych.

Następnego dnia 34-latek został doprowadzony do mikołowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search