Informacje

Informacje

Złote i diamentowe pary

Previous Next

25 października, w sali ARTerii Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach dziewięć małżeńskich par świętowało półwiecze swego pożycia, zaś sześć kolejnych 60-lecie.

Diamentowi Jubilaci to Państwo Maria i Leon Adamczyk, Leokadia i Ryszard Kobuccy, Teresa i Paweł Malczyk, Monika i Jerzy Tkocz, Helena i Ronald Winkler, Krystyna i Tadeusz Zaremba.

Z kolei Złote Gody obchodzili Państwo Elżbieta i Henryk Adamczyk, Krystyna i Krystian Adamczyk, Ewa i Rudolf Cieśla, Halina(zmarła) i Alojzy Machulik, Kunegunda i Erwin Nieradzik, Krystyna i Stanisław Nocoń, Małgorzata i Oton Organiściok, Maria i Jan Rymisz, Wanda i Franciszek Ryt.

Wójt Gminy Kazimierz Adamczyk w imieniu Prezydenta RP uhonorował Jubilatów z 50-letnim stażem medalem z różyczką „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, po czym wszyscy razem odbierali kwiaty i życzenia, które z Wójtem Gminy złożył Wiceprzewodniczący Rady Gminy Ryszard Milanowski.

Oprawę artystyczną uroczystości tradycyjnie zapewniły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz  Panie z Zespołu Folklorystycznego „Marzanki”.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search