Artykuł sponsorowany

Zamów wyroby medyczne przez internet - zostań w domu!

W związku z pandemią COVID-19 (koronawirusa) możliwa jest realizacja zleceń na zaopatrzenie medyczne bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że produkty cykliczne mogą zostać zamówione drogą internetową. Jest to szczególnie ważne dla osób starszych, posiadających schorzenia oraz choroby przewlekłe, czy też stwierdzoną niepełnosprawność. Warto także pamiętać, że osłabiona odporność również sprzyja zakażeniu. Opiekunowie osób znajdujących się w grupie szczególnego ryzyka powinni zachować należytą ostrożność, ponieważ mogą stać się nosicielami wirusa.

 

Darmowa dostawa pod wskazany adres

 

W obecnym czasie wiele osób ma problem z zaopatrzeniem się w produkty medyczne. Osobista wizyta w placówce stanowi zagrożenie zarówno dla klientów, jak i personelu. Stanie w długich kolejkach zwiększa ryzyko zachorowania. Spory odsetek odwiedzających nas klientów to osoby znajdujące się w podwyższonej grupie ryzyka. Właśnie dlatego umożliwiamy zamówienie cyklicznych produktów medycznych drogą internetową za pomocą platformy ortomedico.pl. W tej kategorii znajdują się m.in.:

- refundowane pieluchomajtki (np. pieluchomajtki dla dzieci i dorosłych),

- produkty refundowane dla diabetyków (np. sensory, transmitery, wkłucia insulinowe),

- refundowane wyroby stomijne (np. worki stomijne),

- produkty refundowane urologiczne (np. cewniki).

Trzeba podkreślić, że klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z dostarczeniem zamówienia pod wskazany adres. Jest to zupełnie darmowe, a więc zachęcamy do skorzystania z bezpiecznej formy zakupu. Wystarczy wejść na stronę www.ortomedico.pl.

 

Informacje dla osób w kwarantannie

 

Osoby przebywające w kwarantannie domowej lub obawiające się o zakażenia koronawirusem są zobowiązane do poinformowania o tym fakcie obsługę naszego sklepu internetowego. Dotyczy to również osób, które posiadają objawy grypopodobne i podejrzewające zakażenie COVID-19. Jednocześnie chcemy podkreślić, że zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z ustalonym terminem. Obsługa zachowa jednak szczególne środki ostrożności - produkty zostaną dostarczone bez bezpośredniego kontaktu np. pozostawione pod wskazanymi drzwiami. Nie trzeba więc obawiać się, że z uwagi na stan zdrowia niezbędne do codziennego życia środki medyczne nie zostaną przetransportowane.

 

Realizacja wniosków NFZ

 

Nasza firma realizuje wnioski NFZ bez konieczności osobistego stawiania się w placówce. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie. E-zlecenie musi zostać wystawione przez lekarza. Załatwienie formalności drogą online trwa zaledwie kilka minut. Jest to bardzo proste zadanie, jednak w razie problemów warto skontaktować się z obsługą drogą telefoniczną (507 179 144) lub mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search