Kultura

Czas na „Żabkę”

Słońce praży – skoczmy nad wodę. Wakacje w pełni. Słońce praży, a słupek rtęci w termometrach pnie się do góry. Najlepszą alternatywą na upały, ale nie tylko jest spędzenie dnia na sportowo, na łaziskiej „Żabce”. Do dyspozycji kąpiących oddano trzy baseny.

 

Pierwszy - brodzik dla najmłodszych, drugi rekreacyjny z licznymi atrakcjami wodnymi takimi jak: zjeżdżalnia o długości 60 m, sztuczna rzeka, gejzer, grzybek wodny, masaże i trzeci pływacki o długości toru 25 metrów. Na „Żabce” możemy  zagrać w siatkówkę plażową na jednym z trzech boisk oraz w piłkę nożną na boisku do beach soccera lub ze sztuczną nawierzchnią. Do dyspozycji wypoczywających są także dwa korty tenisowe i plac zabaw dla dzieci.

 

Nowością, tego sezonu jest ponad 300 metrowy taras z drewna syberyjskiego do opalania – dla tych co nie lubią piachu i trawy. Obiekt posiada duży parking.

 

Na Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym „Żabka” są honorowane wszystkie ulgi, w tym karta dużej rodziny. Nowością jest karta sportowca, którą za niewielką opłatą mogą nabyć dzieci i młodzież na co dzień ćwiczące w sekcjach MOSiR. Upoważnia do 12 bezpłatnych wejść na kąpielisko!

 

Tadeusz Marszolik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych:
- „Żabka” to najlepsze miejsce do wypoczynku nie tylko podczas upałów, ale także w chłodniejsze dni. Nasze baseny mają podgrzewaną wodę – brodzik do 29 stopni, basen rekreacyjny do 27 stopni, a pływacki do 24. Dlatego można z nich korzystać nie tylko w upały. Zapraszam także do wypróbowania naszego, nowego, drewnianego tarasu, na którym można swobodnie rozłożyć koc lub ręcznik. Każdy znajdzie w naszym ośrodku miejsce, by spędzić wolny czas – na aktywnym wypoczynku lub beztroskim leniuchowaniu.

 

 

 

ORS „Żabka”
Łaziska Górne, ul. Sportowa 1
czynne od 9.00 do 21.00

 

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search