Kultura

POD NASZYM PATRONATEM - KRÓTKI DO DŁUGIEGO

Tego jeszcze nie było! W Orzeszu odbędzie się chyba pierwszy w Polsce występ kabaretowy online.

Społeczna izolacja jest niesłychanie uciążliwa, ale z drugiej strony dopinguje ludzi do niezwykłej kreatywności. Nowe szlaki przeciera, m.in. Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu. Jeszcze w „normalnych” czasach MOK ruszył z ciekawym cyklem Orzeskie Wieczory Kabaretowe. Występy znanych i popularnych artystów ściągały widzów z całego powiatu mikołowskiego i nie tylko. Aż pojawił się koronawirus. Jak wiele placówek kulturalnych orzeski MOK też mógł zawiesić działalność i czekać aż wszystko wróci do normy. Dyrekcja placówki rzuciła jednak wyzwanie pandemii i zaprosiła publiczność do wspólnej zabawy przez internet.

29 maja o godz. 19:00 odbędzie się Orzeski Wieczór Kabaretowy online! W czasie transmisji na żywo wystąpią lubiani kabareciarze - Piotr Skucha i Juliusz Wątroba z programem ,,KRÓTKI do długiego”. Szykuje się niecodzienne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, ponieważ widzowie będą mogli wejść z nimi w kontakt poprzez czat na żywo. Występ odbędzie się w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu i będzie transmitowany na Facebooku: www.facebook.com/mokorzesze, w zakładce wydarzenia. Kabaret na żywo będzie też można obejrzeć poprzez serwis Youtube - link na stronie www.mok-orzesze.pl.

Do tej pory Orzeskie Wieczory Kabaretowe były imprezami biletowanymi. Majowy występ online jest oczywiście bezpłatny, jednak każdy, kto chciałby wynagrodzić MOK za ten niezwykły pomysł może dorzucić grosik do „wirtualnego kapelusza” na konto: 65 8454 1040 2002 0006 5256 0001.

29 maja. godz. 19.00
facebook.com/mokorzesze
www.mok-orzesze.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search