Sport

Kadry w komplecie

Jutro grę o ligowe punkty rozpoczynają czwarto ligowcy. W gronie 16 drużyn grupy drugiej znalazły się dwie drużyny powiatu mikołowskiego: Gwarek Ornontowice oraz Polonia Łaziska. Oba zespoły solidnie przygotowywały się do rozgrywek, w obu doszło do kilku zmian w kadrach zespołów, które przed pierwszym meczem ligowym wyglądają następująco:

GKS Gwarek Ornontowice

  1. Jeremi Bernacki - ur. 2003
  2. Dawid Boczar - 1992
  3. Dawid Cichoń - 2002
  4. Maksymilian Ćwik – 2003 (bramkarz)
  5. Dawid Gajewski - 1988
  6. Krzysztof Grzegorz - 2001
  7. Mateusz Kasprzyk - 1999
  8. Maciej Kowalik - 2002
  9. Mykhailo Kryvych - 1995
  10. Mateusz Kulanek - 1998
  11. Gonzalo Lopez Ramirez - 1989
  12. Robert Majeranowski - 2000
  13. Dominik Miłek - 2000
  14. Podyma Jakub 1996
  15. Rocki Kewin 2001
  16. Tomasz Spałek - 2001 (b)
  17. Bartosz Ściślak - 1998
  18. Jakub Zdrzałek – 1996

Odchodzą:

  1. Bryzhenko Oleksii - LKS Goczałkowice Zdrój
  2. Gogatishvili Gogita - koniec kariery
  3. Lewandowski Kamil - GKS II Tychy
  4. Mazur Dominik - GKS Szombierki Bytom
  5. Prytykovskyi Denys - LKS Goczałkowice Zdrój
  6. Raczyński Mateusz - ŁTS Łabędy

Przychodzą:

  1. Bernacki Jeremi - Grunwald Ruda Śląska
  2. Gajewski Dawid - Drama Zbrosławice
  3. Grzegorz Krzysztof - Piast II Gliwice S.A.
  4. Kulanek Mateusz - Górnik II Zabrze S.A.
  5. Podyma Jakub - MKS Zaborze

Sztab szkoleniowy:

Wroński Marcin - I trener

Porada Łukasz - II trener

Musiał Andrzej - kierownik drużyny

Nowak Paweł - trener bramkarzy

Kupczak Arkadiusz - trener przygotowania motorycznego

Furgoł Marcin - masażysta

 

Polonia Łaziska

  1. Marcin Topór - 1998
  2. Dawid Stambuła - 1991
  3. Krzysztof Gersok - 1989
  4. Mateusz Nowara - 1997
  5. Mikołaj Kieś - 2004
  6. Mikołaj Polczyk - 2002
  7. Artur Terbalyan - 1997
  8. Piotr Osiecki - 2001 r.
  9. Dawid Kaszok - 1990
  10. Patryk Widuch - 1996
  11. Bartosz Waśkiewicz - 2000
  12. Oliwier Nowak - 2003
  13. Filip Matuszczyk - 1998
  14. Daniel Fabisiak - 1994
  15. Ireneusz Badura - 1996
  16. Oliwier Buchczik - 2005
  17. Kamil Uniejewski - 1986
  18. Michał Staniucha - 2001
  19. Piotr Załuski - 2001
  20. Nicolas Wróblewski - 1999

Przyszli:

  1. Ireneusz Badura (powrót po kontuzji)
  2. Filip Matuszczyk
  3. Mikołaj Kieś
  4. Dawid Stambuła
  5. Oliwier Nowak
  6. Piotr Osiecki
  7. Oliwier Buchczik
  8. Nicolas Wróblewski

Odeszli:

  1. Rafał Maścibrzuch
  2. Daniel Skiba
  3. Jakub Kaziszyn
  4. Jacek Rączka
  5. Bartosz Popenda
  6. Gabriel Nowak
  7. Miłosz Pietrowski
  8. Kamil Lankocz

 

Sztab szkoleniowy:

Trener – Piotr Mrozek

Trener bramkarzy – Rafał Franke

Masażysta – Szymon Kaplyta

Kierownik drużyny – Robert Janecki

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search