heading article

Sport

Małe NHL

Previous Next

Mikołów nie ma sekcji hokeja na lodzie, ale dyrektor MOSiR-u, to były hokeista, olimpijczyk, więc nic dziwnego, że stara się propagować tę piękną dyscyplinę sportu. Od wielu lat MOSiR oprócz ślizgawki i różnego rodzaju imprez na lodowisku, organizuje promocyjne turnieje hokeja na lodzie, w wykonaniu adeptów tego sportu. Nie inaczej było i w tym roku.

W przedświąteczną sobotę, na lodowisku OR Planty odbył się XI Turniej mini – hokeja na lodzie o Puchar Dyrektora MOSiR. Uczestniczyły w nim dzieci z rocznika 2013 i młodsze klubów z sekcjami hokejowymi MOSM-u Tychy, KH Polonii Bytom, KS Katowice Naprzód Janów oraz Akademii Młoda GieKSa Katowice.

Po ciekawych i emocjonujących spotkaniach, zwycięzcą turnieju został MOSM Tychy, wyprzedzając KH Polonię Bytom, KS Katowice Naprzód Janów i Akademię Młoda GieKSa Katowice.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Cieślik (KH Polonia Bytom), najlepszym bramkarzem - Kacper Wróblewski (KS Katowice Naprzód Janów), najlepszym zawodnikiem - Milan Fuks (MOSM Tychy), a nagrodę pocieszenia otrzymała Kinga Skrzypczyk (Akademia Młoda GieKSa Katowice)

Więcej w wydaniu styczniowym „Naszej Gazety”

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search