Sport

Mistrzowie Ju-Jitsu

Previous Next

Kolejny rewelacyjny weekend  fighterów z Fight Clubu Kong Sao. W sobotę na Mistrzostwach Śląska Ju-Jitsu oraz Ogólnopolskiej Lidze w Ju-Jitsu Sportowym w Katowicach zdobyli łącznie 15 medali: 8 złotych, 2 srebrne i 5 brązowych.

Markus Ciesielski wywalczył dwa pierwsze miejsca w konkurencjach fighting i Ne-Waza, Marcin Skoczykłoda drugie miejsce w konkurencji fighting i trzecie  w Ne-Waza, Bartosz Skoczykłoda i Igor Wiśniewski wywalczyli po dwa trzecie miejsca w tych samych konkurencjach. Młodsi zawodnicy również nie pozostali z tyłu. Patryk Lech zdobył dwa pierwsze  miejsca w konkurencji fighting bez I fazy w dwóch kategoriach wagowych i drugie miejsce w Ne-Waza, Oskar Lech wywalczył dwa złota w Ne-Waza, Jakub Wiśniewski zdobył pierwsze miejsce w Ne-Waza.

Z kolei w niedzielę  zawodnicy  Kong Sao wzięli udział w  Amatorskiej Lidze MMA.  Również i tutaj mikołowscy fighterzy nie mieli sobie równych. Kamil Warzybok zdobył złoto w konkurencji Ne-Waza Gi oraz srebro w Ne-Waza No Gi. Natomiast Patryk Lech wywalczył złoto w kickboxing light contact.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search