Sport

Pobiegnij lub zostań wolontariuszem

Previous Next

STS BIEGATON Mikołów zaprasza biegaczy na IV GP Biegatonu – Leśna Szarańcza 2019. Tym razem organizatorzy zbierają fundusze na leczenie i rehabilitację Antosia i Łucji Sojka. Antoś i Łucja to dzielne rodzeństwo, które co dzień zmaga się z ograniczeniami jakie niesie im choroba genetyczna. Dwójka rodzeństwa, dwie różne choroby… Pieniądze są potrzebne na rehabilitację i leczenie.

 

Start 14 kwietnia o godz. 9 na terenie KIA – ETRANS. Trasa o dystansie 5,4km. W biegu można zrobić 4 kółka, a w Marszu NW 2 kółka. Więcej szczegółów na stronie www.biegaton.pl lub na fb.

 

- W tym roku uruchomiliśmy możliwość pomocy dla Wolontariuszy, co może być szczególnie przydatne dla dzieci i młodzieży, które aplikując do nowo wybranych szkół i często za wolontariat można otrzymać dodatkowe punkty – wyjaśnia Sebastian Krosny z STS Biegaton.

 

Kto może dołączyć do ekipy wolontariuszy?

 

Praca z nami nie wymaga żadnych kwalifikacji, a jedynie chęci i poświęcenia swojego czasu. Potrzebne jest:

 

- mnóstwo humoru i pozytywnego nastawienia do działania, ukończone 18 lat lub zgoda rodzica jeśli jesteś niepełnoletni, odpowiedzialność i zdrowy rozsądek mile widziany, samodzielność i sumienność w wykonywanych pracach, dyspozycyjność w dniu zawodów (14 kwietnia niedziela) i na spotkaniu organizacyjnym (Termin dostępny dla większości w ankiecie, miejsce: Mikołów Domek Harcerski)

 

Wolontariusz będzie mógł pomóc przy: 

 

- przygotowaniu bazy zawodów, organizacji biura zawodów, oznakowaniu i sprzątanie trasy, obsłudze punktów odżywczych, przyjmowaniu i wydawaniu depozytów, kierowaniu biegaczy w miejscach newralgicznych na trasie, dopingu w wyznaczonych miejscach trasy, obsługa sprzętu nagłaśniającego, uporządkowanie i uprzątnięcie bazy zawodów.

 

Od nas otrzymasz:

 

- umowę, zaświadczenie, ubezpieczenie NNW w dniu zawodów, wyżywienie.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search