heading article

Sport

Pod patronatem „Naszej Gazety”. Bieg Biskupiaka po raz XIII

26 września na ulicach Mikołowa i Łazisk po raz XII odbędzie Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka. Startujący tradycyjnie rozpoczną swój bieg o godzinie 11.00 z parkingu przy krytej pływalni, pobiegną do Łazisk, by wrócić na metę umiejscowioną na bieżni Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego MOSiR. Trasa o długości dziesięciu kilometrów, wiodąca ulicami Mikołowa i Łazisk Górnych posiada atest PZLA.

Jak zwykle, biegowi będą towarzyszyć „Biegi Dzieci i Młodzieży”, które rozpoczną się już o godzinie 9.00 na stadionu przy ul. Żwirki i Wigury 45.

Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.30 do 10.15 na placu harcerskim przy Krytej Pływalni Aqua Plant.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.mosir.mikolow.eu oraz uiszczenie opłaty startowej. Zapisy elektroniczne rozpoczęły się sierpnia i trwać będą do 13 września. Uczestniczy zgłaszający się elektronicznie otrzymają pamiątkową koszulkę. Wpłaty na konto dokonane po 13 września nie uprawniają do startu w imprezie i nie będą zwracane.

Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu imprezy tj. 26.09.br. w biurze zawodów poprzez wypełnienie papierowego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty gotówkowej. Uczestnicy zgłaszający się w dniu imprezy nie otrzymają pamiątkowej koszulki.

Szczegóły, regulamin i numer konta na stronie internetowej www.mosir.mikolow.eu

Patronat medialny nad imprezą objęła „Nasza Gazeta”.
Tapi

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search