heading article

Sport

Rozkład jazdy IV i V ligi

13 marca rozpoczyna się runda wiosenna czwartej i piątej ligi piłkarskiej. Kibice mikołowscy będą się pasjonować rywalizacją trzech drużyn czwarto ligowych i dwóch grających w lidze okręgowej. N pierwszej fazie tylko wirtualnie, gdyż na razie mecze odbywać się będą przy pustych trybuna, w dalszej części być może część obostrzeń pandemicznych zostanie złagodzona i wtedy będzie można zobaczyć jakieś mecze „na żywo”. Poniżej prezentujemy kadry zespołów czwartoligowych oraz terminarze spotkań na własnym boisku tej klasy rozgrywek, a także grupy I mistrzowskiej, w której gra Burza Borowa Wieś.

IV liga

Gwarek Ornontowice

Kadra: Tomasz Spałek, Arkadiusz Latka – Dawid Boczar, Krzysztof Buchalik, Wiktor Cioch, Bartosz Gałązkiewicz, Łukasz Jedyński, Tomasz Kasprzyk, Dawid Kaszok, Lopez Ramirez Gonzalo, Robert Majeranowski Robert, Dominik Małkowski, Dominik Miłek, Mateusz Raczyński, Mateusz Rajca, Szymon Saliński, Jakub Sewerin, Steuer, Kamil Wawoczny Kamil, Jakub  Zdrzałek.

Przyszli: Arkadiusz Latka (Szombierki Bytom), Wiktor Cioch (Ruch Chorzów), Mateusz Raczyński (Przyszłość Ciochowice)

Odeszli:     Mateusz Harkawy (Szombierki Bytom), Paweł Oleksy (kontuzja), Błażej Woźnica Błażej (kontuzja)

Kadra szkoleniowa:    Łukasz Biliński - I trener, Mateusz Zdrzałek - II trener, Paweł Nowak - trener bramkarzy, Krzysztof Oszek - kierownik drużyny, Marcin Furgoł – fizjoterapeuta

Terminarz spotkań:

13 marca, sobota, godz. 11:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza - GKS Gwarek Ornontowice

20 marca, sobota, godz. 15:30 GKS Gwarek Ornontowice -RKS Raków II Częstochowa

27 marca, sobota, godz. 15:30 KP Warta Zawiercie - GKS Gwarek Ornontowice

 3 kwietnia, sobota, godz. 17:00 GKS Gwarek Ornontowice - BKS Sarmacja Będzin

10 kwietnia, sobota, godz. 17:00 MKS Myszków - GKS Gwarek Ornontowice

17 kwietnia, sobota, godz. 17:00 GKS Gwarek Ornontowice - KS Ruch Radzionków

24 kwietnia, sobota, godz. 17:00 KS Polonia Łaziska Górne - GKS Gwarek Ornontowice

 1 maja, sobota, godz. 17:00 GKS Gwarek Ornontowice - TS Szombierki Bytom

 8 maja, sobota, godz. 17:00 GKS Gwarek Ornontowice - MLKS Znicz Kłobuck

15 maja, sobota, godz. 17:00 MKS Śląsk Świętochłowice - GKS Gwarek Ornontowice

22 maja, sobota, godz. 17:00 GKS Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec

26 maja, środa, godz. 18:00 LKS Przemsza Siewierz - GKS Gwarek Ornontowice

29 maja, sobota, godz. 12:30 LKS Drama Zbrosławice - GKS Gwarek Ornontowice

 2 czerwca, środa, godz. 18:00 GKS Gwarek Ornontowice - JSP Szczakowianka

 5 czerwca, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów - GKS Gwarek Ornontowice

12 czerwca, sobota, godz. 17:00 GKS Gwarek Ornontowice - LKS Unia Kosztowy

 

AKS Mikołów

Kadra: Bartosz Soliński, Łukasz Szczepek, Przemysław Gałecki, Marcin Piekarz, Mateusz Sikora, Wojciech Przybylski, Jacek Wujec, Adrian Sopniewski, Michał Pawełczyk, Maciej Niesyto, Wojciech Oltman, Mateusz Zamojda, Mateusz Bąk, Borys Walczak, Bartek Piworowicz, Bartosz Waśkiewicz, Tomasz Tabiś, Kordian Rusz, Michał Biernacki, Mateusz Majsner, Giorgi Tsuleiskiri, Jan Januszek, Michał Staszowski.

Przyszli: Jan Januszek (Sarmacja Będzin), Michał Staszowski (powrót do klubu/wolny zawodnik)

Odeszli:: Paweł Starzyński, (koniec wypożyczenia) Kevin Rocki (koniec wypożyczenia), Dawid Mazurek (MLKS Woźniki)

Kadra szkoleniowa: Tomasz Wolak – pierwszy trener, Robert Mioduszewski – asystent, Tomasz Szczepanik - kierownik

Terminarz

13 marca, sobota, godz. 15:00 AKS Mikołów – JSP Szczakowianka Jaworzno

20 marca, sobota, godz. 15:00 AKS Mikołów – Przemsza Siewierz

27 marca, sobota, godz. 15:30 Unia Kosztowy – AKS Mikołów

 3 kwietnia, sobota, godz. 13:00 AKS Mikołów – KS Unia Dąbrowa Górnicza

11 kwietnia, niedziela, godz. 12:00 Raków II Częstochowa – AKS Mikołów

17 kwietnia, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów – Warta Zawiercie

24 kwietnia, sobota, godz. 17:00 Sarmacja Będzin – AKS Mikołów

 1 maja, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów – MKS Myszków

 5 maja, środa, godz. 18.00 Ruch Radzionków – AKS Mikołów

 8 maja, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów – Polonia Łaziska

15 maja, sobota, godz. 17:00 Szombierki Bytom – AKS Mikołów

26 maja, środa, godz. 18:00 Znicz Kłobuck – AKS Mikołów

29 maja, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów – Śląsk Świętochłowice

 2 czerwca, środa, godz. 18:00 RKS Grodziec – AKS Mikołów

 5 czerwca, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów - GKS Gwarek Ornontowice

12 czerwca, sobota, godz. 17:00 Drama Zbrosławice – AKS Mikołów

 

Polonia Łaziska

Kadra: Rafał Franke, Marcin Topór, Damian Szmyd -Szymon Górecki, Krzysztof Gersok, Mateusz Nowara, Piotr Załuski, Tomasz Frey, Kamil Uniejewski, Gabriel Nowak, Oskar Wolny, Mikołaj Polczyk, Artur Trebalyan, Mateusz Mazurek, Bartosz Just, Daniel Fabisiak, Ireneusz Badura, Patryk Widuch, Szymon Słupik, Dawid Hewlik, Błażej Prochownik, Bartosz Szojda.

Przyszli: Mateusz Nowara (Szombierki Bytom), Artur Tarbalyan (Śląsk Świętochłowice), Tomasz Fray (MKS Zaborze), Mikołaj Polczyk (ROW Rybnik)

Odeszli: Mateusz Grogor (powrót z wypożyczenia), Klaudiusz Sommer (Podbeskidzie B-B), Patryk Linek (powrót z wypożyczenia).

Kadra szkoleniowa

Daniel Tukaj – I trener, Rafał Franke – trener bramkarzy, Łukasz Joniec - asystent

Terminarz

13 marca, sobota, godz. 15:00 LKS Przemsza Siewierz – Polonia Łaziska

20 marca, sobota, godz. 15:30 Szombierki Bytom – Polonia Łaziska

 3 kwietnia, sobota, godz. 13:00 MLKS Znicz Kłobuck – Polonia Łaziska

10 kwietnia, sobota, godz. 17.00 Polonia Łaziska – Śląsk Świętochłowice

17 kwietnia, sobota, godz. 17:00 RKS Grodziec – Polonia Łaziska

24 kwietnia, sobota, godz. 17:00 KS Polonia Łaziska Górne - GKS Gwarek Ornontowice

 1 maja, sobota, godz. 12:30 LKS Drama Zbrosławice – Polonia Łaziska

 5 maja, środa, godz. 18:00 Polonia Łaziska – Szczakowianka Jaworzno

 8 maja, sobota, godz. 17:00 AKS Mikołów – Polonia Łaziska

16 maja, niedziela, godz. 17.00 Polonia Łaziska – Unia Kosztowy

22 maja, sobota, godz. 11:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza – Polonia Łaziska

26 maja, środa, godz. 18:00 Polonia Łaziska – Raków II Częstochowa

29 maja, sobota, godz. 17:00 KP Warta Zawiercie – Polonia Łaziska

 2 czerwca, środa, godz. 18:00 Polonia Łazsika – Sarmacja Będzin

5 czerwca, sobota, godz. 17:00 MKS Myszków – Polonia Łaziska

13 czerwca, niedziela, godz. 17.00 Polonia Łaziska – Ruch Radzionków

 

V liga

Grupa I

Burza Borowa Wieś

13.03. sobota, godz. 15:00 ŁTS Łabędy - Burza

20.03. sobota, godz. 15:30 Burza – Piast Gliwice II

27.03. sobota, godz. 15:30 LKS Orzeł Miedary – Burza

 3.04. sobota, godz. 13:00 Burza – LKS Olimpia Boruszowice

10.04. sobota, godz. 17:00 LKS Przyszłość Ciochowice – Burza

17.04. sobota, godz. 17:00 Burza – Odra Miasteczko Śląskie

24.04. sobota, godz. 17:00 Silesia Miechowice – Burza

 1.05. sobota, godz. 17:00 Burza – ŁTS Łabędy

 8.05. sobota, godz. 17:00 Piast II Gliwice – Burza

15.05. sobota, godz. 17:00 Burza – Orzeł Miedary

22.05. sobota, godz. 17:00 Olimpia Bruszowice - Burza

29.05. sobota, godz. 17:00 Burza – Przyszłość Ciochowice

 5.06. sobota, godz. 17:00 Odra Miasteczko Śląskie – Burza

13.06. sobota, godz. 17:00 Burza – Silesia Miechowice

 

Terminarz dla grupy IV (Orzeł Mokre) ustalony zostanie po zakończeniu pierwszej rundy

Tadeusz Piątkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search