Sport

Ruszają treningi BiegamBoLubię!

Fundacja Wychowanie przez Sport  po raz ósmy, w ramach akcji Biegambolubię zaprasza mikołowian do wspólnego biegania. Sezon startuje 1 kwietnia w sobotę. W Mikołowie akcja odbędzie się w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjny przy ul. Żwirki i Wigury 45, o godz. 9:30.

Przypomnijmy, że akcja trwa od ośmiu lat. Obecnie odbywa się już na 80 stadionach lekkoatletycznych w całym kraju. BiegamBoLubię to akcja skierowana zarówno do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biegowym świecie, jak również do tych, którzy swój trening chcieliby urozmaicić lub zwyczajnie nauczyć się czegoś nowego o Królowej Sportu.

- Punktualnie o godzinie 9:30 w soboty lub w poniedziałki o 20 (w zależności od miejscowości) od kwietnia do listopada spotykamy się na bieżniach lekkoatletycznych, aby 200 wykwalifikowanych szkoleniowców mogło ogarnąć wzrokiem wszystkich uczestników. Stadion to możliwość lepszej kontroli tempa, bez użycia specjalistycznych zegarków, to także szansa na ciekawe ćwiczenia oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nasi trenerzy udowodnią nawet najbardziej opornym, że bieganie wcale nie jest nudne i co najważniejsze, można je polubić! Każdy z cotygodniowych treningów to nowa lekcja. Naszym głównym celem jest przede wszystkim edukacja sportowa. Uczestnicząc w naszej akcji zyskacie dodatkową motywację do ćwiczeń. Coś, co sprawi, że wasza aktywność stanie się regularna – grupę treningową. Biegowa społeczność stanowi naprawdę wielką siłę.- zapewniają organizatorzy.

W 2016 roku na treningach pojawiło się ponad 33 tysiące biegaczy! Fundacja, w tym roku planuje pobicie tego rekordu i zaprasza wszystkich do uczestnictwa w zajęciach.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search