Sport

Sportowe Osobowości po raz szósty

Czas biegnie bardzo szybko. W marcu zebrani na naszej „Sportowej Gali” sportowcy i działacze sportowi zastanawiali się, jaki dla mikołowskiego sportu będzie rok 2017, a już nadszedł czas na jego podsumowanie. My zrobimy to tradycyjnie, wręczając po raz szósty statuetki Sportowych Osobowości Ziemi Mikołowskiej. Oczywiście przy pomocy naszych Czytelników, którzy o sporcie w powiecie mikołowskim wiedzą wszystko.

W roku 2017 sportowcy Ziemi Mikołowskiej byli widoczni na zawodach lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych również. Startowali i odnosili sukcesy na miarę swoich możliwości. Jako Redakcja „Naszej Gazety” chcemy ocenić wydarzenia sportowe kończącego się roku 2017, przyznając „sportowym ambasadorom” naszego regionu tytuły Sportowych Osobowości Roku Ziemi Mikołowskiej.

Kilku kandydatów do tego tytułu wytypowaliśmy sami, ale nie chcemy mieć wyłączności. Dlatego też zwracamy się z prośbą do działaczy sportowych klubów powiatu mikołowskiego oraz kibiców o przysłanie nam swoich propozycji. Liczymy na pomoc zapewniając, że każda nadesłana kandydatura zostanie przez nas wnikliwie rozpatrzona. Przypominamy, że „Osobowościami” mogą być nie tylko zawodnicy startujący w kategorii seniorów, ale również trenerzy, sędziowie, działacze.

Propozycje do tytułu „Sportowa Osobowość Ziemi Mikołowskiej Roku 2017” wraz z uzasadnieniem (krótki opis dokonań w bieżącym roku) prosimy przesłać na adres redakcji:

„Nasza Gazeta”, 43-190 Mikołów, Rynek 18, ewentualnie pocztą elektroniczną na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czekamy na propozycje!

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search