Sport

Sportowe osobowości po raz trzeci

Przełom roku, to czas, w którym podsumowuje się dokonania minionego minionych dwunastu miesięcy. Te sportowe również. My na naszych łamach chcemy ocenić wydarzenia sportowe roku 2014, poprzez przyznanie tytułów Sportowych Osobowości Roku Ziemi Mikołowskiej. Uczynimy to po raz trzeci.

W sportowym roku 2014 nasi sportowcy odnieśli wiele sukcesów. Byli widoczni na arenach lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych. I wcale nie służyli za tło wydarzeń, w których uczestniczyli. Uzyskane przez nich wyniki powinny zostać zauważone i temu służy nasza sportowa zabawa.

Podobnie jak w latach ubiegłych, nim przyznamy statuetki, szukamy kandydatów, którym te sportowe laury się należą. Przypominamy, że takimi „Osobowościami” mogą być nie tylko zawodnicy, ale również trenerzy, sędziowie, działacze. Kilka swoich typów już mamy, ale wiedząc, że środowisko sportowe powiatu mikołowskiego jest ogromne, a my nie jesteśmy wszechwiedzący, lista kandydatów jeszcze nie została zamknięta. Zwracamy się z prośbą do kibiców oraz działaczy sportowych klubów powiatu mikołowskiego o przysłanie nam swoich propozycji, gdyż mogliśmy kogoś pominąć. Każda taka propozycja zostanie przez nas wnikliwie rozpatrzona. W roku ubiegłym kilku laureatów wyłoniliśmy spośród kandydatur nadesłanych przez naszych Czytelników. Propozycje do tytułu „Sportowa Osobowość Ziemi Mikołowskiej Roku 2014” wraz z uzasadnieniem (krótki opis dokonań w bieżącym roku) prosimy przesłać na adres redakcji:

„Nasza Gazeta”, 43-190 Mikołów, Rynek 18, lub pocztą elektroniczną na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czekamy na propozycje!

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search