Sport

Terminarze rundy jesiennej sezonu 2022/23

13 sierpnia rozpoczyna się sezon 2022/23 dla drużyn niższych klas rozgrywkowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej. W rozgrywkach o punkty ligowe walczyć będzie 15 drużyn w IV lidze, lidze okręgowej oraz klasach „A”, „B” i „C”. Dla kibiców trzech najwyższych klas rozgrywkowych przygotowaliśmy terminarz gier w rundzie jesiennej (w klasie „A” na własnym boisku). Podane terminy są terminami ustalonymi przez ŚLZPN i kluby mogą je zmienić. Aktualne terminy będziemy podawać w każdy piątek, w zakładce „weekendowy rozkład jazdy piłkarzy”.

 

IV liga

1 Kolejka – 13/14.08. godz. 17.00
Spójnia Landek – Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne – Decor Bełk

2 Kolejka – 20/21.08. godz. 17.00
Gwarek Ornontowice – Orzeł Łękawica
GKS II Tychy – Polonia Łaziska Górne

3 Kolejka – 24/25.08. godz. 17.00
Kuźnia Ustroń – Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne – Unia Racibórz

4 Kolejka – 27/28.08. godz. 17.00
MKS Lędziny – Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko Biała – Polonia Łaziska Górne

5 Kolejka – 3/4.09. godz. 16.00
Gwarek Ornontowice – ROW Rybnik
Polonia Łaziska Górne – MKS Lędziny

6 Kolejka – 10/11.09. godz. 16.00
Unia Turza Śląska – Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne – Drzewiarz Jasienica

7 Kolejka – 17/18.09. godz. 16.00
Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl – Polonia Łaziska Górne

8 Kolejka – 24/25.09. godz. 15.00
Decor Bełk – Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne – LKS Czaniec

9 Kolejka – 1/2.10. godz. 15.00
Gwarek Ornontowice – GKS II Tychy
Spójnia Landek – Polonia Łaziska Górne

10 Kolejka – 8/9.10.  godz. 15:00
Unia Racibórz – Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne – Orzeł Łękawica

11 Kolejka – 15/16.10. godz. 15.00
Gwarek Ornontowice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń – Polonia Łaziska Górne

12 Kolejka – 22/23.10. godz. 15.00
Polonia Łaziska Górne – Gwarek Ornontowice

13 Kolejka – 29/30.10. godz. 14.00
Gwarek Ornontowice – Drzewiarz Jasienica
ROW 1964 Rybnik – Polonia Łaziska Górne

14 Kolejka – 5/6.11. godz. 14.00
Błyskawica Drogomyśl – Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne – Unia Turza Śląska

15 Kolejka – 12/13.11. godz. 13.30
Gwarek Ornontowice – LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice – Polonia Łaziska Górne

Liga okręgowa

13/14 sierpnia, godz. 17.00
Cyklon Rogoźnik - AKS Mikołów
Burza Borowa Wieś - LKS Żyglin

20/21 sierpnia, godz. 17.00
AKS Mikołów - Górnik Wojkowice
Burza Borowa Wieś - Start Sierakowice

24 sierpnia, godz. 17.30
Nitron Krupski Młyn - Burza Borowa Wieś

27/28 sierpnia, godz. 11.00
Sparta Katowice - AKS Mikołów
Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy

3/4 września, godz. 16.00
Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś
AKS Mikołów - Ruch II Chorzów   

10/11 września, godz. 16.00
Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów
CKS Czeladź - AKS Mikołów  

17/18 września, godz. 16.00
AKS Mikołów - GKS II Katowice
Jedność 32 Przyszowice - Burza Borowa Wieś

24/25 września, godz. 16.00
RKS Grodziec - AKS Mikołów
Burza Borowa Wieś - Odra Miasteczko Śląskie    

1/2 października, godz. 15.00
AKS Mikołów - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś

8/9 października, godz. 11.00
Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice      

15/16 października, godz. 15.00
AKS Mikołów - Niwy Brudzowice
Orzeł Miedary - Burza Borowa Wieś

22/23 października, godz. 15.00
MK Górnik Katowice - AKS Mikołów
Burza Borowa Wieś - Sośnica Gliwice

29/30 października, godz. 14.00
AKS Mikołów - Pogoń Imielin
Czarni Pyskowice - Burza Borowa Wieś 

5/6 listopada, godz. 14.00
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów
Burza Borowa Wieś - Tempo Paniówki   

12/13 listopada, godz. 13.30
SKFiS Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów
Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś        

19/20 listopada, godz. 13.00
AKS Mikołów - Górnik Piaski

Klasa „A”

13/14 sierpnia
LKS Gardawice - Sokół Wola
Gwarek II Ornontowice - Carbo Gliwice

20/21 sierpnia
Fortuna Wyry - LKS Studzionka  
LKS Woszczyce - Stal Chełm Śląski

24 sierpnia
LKS Gardawice - LKS Woszczyce (Orzesze)
Gwarek II Ornontowice - Zamkowiec Toszek

27/28 sierpnia
KS Kamionka Mikołów – KS Stadion Śląski Chorzów
LKS Orzeł Mokre – MKS Górnik Wesoła
LKS Woszczyce - Krupiński Suszec

3/4 września
LKS Gardawice - Piast Gol Bieruń
Fortuna Wyry - Sokół Wola 
Gwarek II Ornontowice - Sokół Łany Wielkie

10/11 września
KS Kamionka Mikołów – GKS Grunwald Ruda Śląska
LKS Orzeł Mokre – UKS Ruch Chorzów
LKS Woszczyce - LKS Frydek

17/18 września
LKS Gardawice - Unia Bieruń Stary
Fortuna Wyry - LKS Woszczyce
Gwarek II Ornontowice - Naprzód Żernica

24/25 września
KS Kamionka Mikołów – TP Jastrząb Bielszowice
LKS Orzeł Mokre – ŚKS Naprzód Lipiny
LKS Woszczyce - Sokół Wola

1/2 października
LKS Gardawice - Czapla Kryry
Fortuna Wyry - Piast Gol Bieruń
Gwarek II Ornontowice - Naprzód Świbie

8/9 października
LKS Orzeł Mokre – KS Hetman 22 Katowice

15/16 października
KS Kamionka Mikołów – LKS Orzeł Mokre
LKS Gardawice -Siódemka Tychy  
Fortuna Wyry - Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce - Ogrodnik Cielmice
Gwarek II Ornontowice - Olimpia Pławniowice

22/23 października
LKS Gardawice - Krupiński Suszec

29/30 października
KS Kamionka Mikołów – GKS Wawel Wirek
LKS Orzeł Mokre – PKS Józefka Chorzów
Fortuna Wyry - Czapla Kryry
LKS Woszczyce - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Gwarek II Ornontowice - Ruch Kozłów

5/6 listopada
LKS Gardawice - LKS Frydek
Gwarek II Ornontowice - Gwarek Zabrze

12/13 listopada
KS Kamionka Mikołów – UKS Szopienice
LKS Orzeł Mokre – SRS Gwiazda Ruda Śląska
Fortuna Wyry - LKS Gardawice

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search