Sport

To był weekend

To był weekend. 15 drużyn powiatu mikołowskiego rozegrało 14 spotkań i 14 drużyn może być ze swojego meczu zadowolona. Jedynym niezadowolonym teamem są rezerwy Gwarka, które przegrały swoje spotkanie. Pozostałe zakończyły mecze zwycięstwami (10) lub remisami (3).

W czwartej i piątej lidze wszystkie „nasze” zespoły zeszły z murawy „z tarczą” po zasłużonych zwycięstwach, Polonia (zwycięstwo „rzutem na taśmę” po bramkach w 89 min. i w doliczonym czasie gry) i Gwarek w czwartoligowej tabeli umiejscowiły się w czołówce (Polonia druga, Gwarek – piąty), klasę niżej AKS zalicza się jeszcze do czołówki, Burza plasuje się w środkowych rejonach. W klasie „A” Zwycięstwa Orła i remis Kamionki w grupie katowickiej oraz w meczu sąsiadów Fortuny Wyry z Woszczycami. W klasie „B” pierwsze zwycięstwo Strażaka Mikołów i drugie z rzędu Niepokornych Orzesze.

W 14 meczach „mikołowskie” zespoły odniosły 10 zwycięstw, trzy spotkania zremisowały i poniosły jedną porażkę, strzelając 40 bramek i 22 tracąc. Tak Trzymać!

Błyskawica Drogomyśl – Polonia Łazisk 1:2 (1:0)
Polonia: Stambuła – Gersok, Nowara, Widuch, Fabisiak, Waśkiewicz, Uniejewski (58 Staniucha), Wróblewski, Osiecki (58 Terbalyan), Załuski (88 Buchczik), Polczyk
Trener: Piotr Mrozek
Bramki dla Polonii: Buchczik – 89 min., Polczyk – 90 min.

Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 (0:0)
Skład: Ćwik - Zdrzałek (Rocki), Majeranowski, Ściślak, Cichoń, Kulanek, Kasprzyk, Kowalik, Gajewski (Podyma), Boczar (Kąkol), Miłek (Grzegorz)
Trener: Marcin Wroński
Bramka: Miłek

Jedność Przyszowice - Burza Borowa Wieś 1:3

AKS Mikołów – GKS II Katowice 4:2

Grunwald Ruda Śląska - Orzeł Mokre 0:3

Kamionka Mikołów – Naprzód Lipiny 2:2

LKS Gardawice - Unia Bieruń Stary 3:1

Fortuna Wyry – LKS Woszczyce 3:33)

Naprzód Żernica - Gwarek II Ornontowice 4:0

Strażak Mikołów – Pogoń Imielin II 2:0

LKS Gardawice II – LKS Wisła Mała 3:3

LKS Mizerów - Niepokorni Orzesze 2:3

Amator Rudziniec - Burza II Borowa Wieś 0:3

Korona Bargłówka - LKS Bujaków 0:4

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search