Wszystkie

Adam Danch w Ornontowicach

Adam Danch, to wychowanek Wawelu Wirek, obecnie zawodnik Górnika Zabrze. Niestety, kontuzja sprawiła, że obecnie przechodzi rekonwalescencję Adam Danch. Ale nie tylko. Ponieważ a Ornontowicach kibicują albo Górnikowi, albo Piastowi, wykorzystał fakt, że w tym  mieście są fani klubu z Zabrza, więc spotkał się z młodymi zawodnikami Gwarka Ornontowice. Spotkanie odbyło się w kawiarni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornontowicach.

Kapitan Górnika przez ponad godzinę opowiadał kibicom oraz młodym sportowcom o swojej karierze i futbolowych doświadczeniach. - Pochodzę z Rudy Śląskiej, tam w Wawelu Wirek stawiałem pierwsze kroki piłkarskie i stamtąd trafiłem na szerokie wody futbolu. kroki, a konkretnie w Wawelu Wirek. Wawel grał w wielu turniejach Jako młody chłopak grałem z kolegami  udział w wielu turniejach i właśnie w nich wypatrzyli mnie trenerzy Gwarek Zabrze, z którego po kilku latach trafiłem do Górnika. To pokazuje, że każdy ma szansę na sportowy awans - opowiadał o swoich piłkarskich początkach Adam Danch. Kapitan Górnika opowiadał o swoich piłkarskich podróżach, jako że w swojej karierze zwiedził spory kawałek świata. Jako zawodnik był w Kanadzie (mistrzostwa świata U-20) i Jordanii, grał przeciwko znanym zawodnikom światowego futbolu, jak choćby Angelowi di Maria czy Sergio Aguero.

Podczas spotkania młodzi piłkarze Gwarka mieli okazją popisać się wiedza o Górniku, uczestnicząc w konkursach z zakresu wiedzy o zabrzańskim klubie. Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów i wspólną fotką z gwiazdą Górnika Zabrze.
Tapi

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search