Wszystkie

Będzie się działo!

12 stycznia 2014r. już po raz dziewiąty w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach mieścił się będzie sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. W tym roku zbierać będziemy „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

W ramach działań sztabu XXII Finału WOŚP na terenie Ornontowic kwestować będzie 30 wolontariuszy.

O godzinie 15.00 rozpocznie się impreza finałowa. Od godz. 15.00 do 17.30 będą trwały występy artystyczne, a o godz. 17.30 rozpocznie się sprzedaż wartościowych przedmiotów. Całość zakończy o godzinie 20.00 pokaz sztucznych ogni „Światełko do Nieba”. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy. Oferta z lat ubiegłych wzbogacona zostanie o nowe atrakcje m.in. działał będzie kącik dla małych dzieci.

Organizatorzy - Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach we współpracy z Urzędem Gminy, Arterią Centrum Kultury i Promocji, Gminnym Ośrodkiem Sportu, Promocji i Rekreacji, GKS „Gwarek”, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych, Zespołem Szkolno – Przedszkolnym, Gminną Biblioteką Publiczną, Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Policją zapraszają wszystkich do wspólnego grania 12 stycznia 2014!

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search