Wszystkie

Dzień otwarty. Przyjdź, może wybierzesz swój przyszyły zawód.

Previous Next

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach zapraszają 10 października 2015 r. – sobota w godzinach 1000-1200 gimnazjalistów i ich rodziców na Dni Otwarte ZSP. O godzinie 10.00 zabierze głos dyrektor szkoły mgr Iwona Smorz. Następnie będzie można zapoznać się z poszczególnymi zawodami, w których kształcimy w branży ekonomicznej, ogrodniczej, elektrycznej, górniczej, budowlanej, rolniczej, szklarskiej i żywienia. Będziemy także przedstawiać klasę wielozawodową-rzemieślniczą.

W szczególności będziemy promować nowe kierunki kształcenia, które uruchamiamy od roku szkolnego 2016/2017: technik weterynarii, technik hotelarstwa, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

W tym dniu można będzie obejrzeć i zwiedzić obiekty szkolne, zasięgnąć informacji o kierunkach kształcenia. Starsi koledzy podzielą się swoimi wrażeniami, nauczyciele odpowiedzą na nurtujące was pytania i przybliżą oferowane kierunki kształcenia. Otrzymacie materiały promocyjne by w domu spokojnie przeanalizować nasza ofertę i wybrać odpowiedni dla siebie kierunek kształcenia.

Adres: ul. Dworcowa 1, Ornontowice.

ZAPRASZAMY!!!

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search