Wszystkie

Festyn rodzinny Śląskiej Grupy Multimedialnej

W niedzielę, 15 września, na stadionie GKS Grunwald w Rudzie Śląskiej - Halembie odbędzie się festyn rodzinny. Jest to coroczna impreza organizowana przez Śląską Grupę Multimedialną.

Organizatorzy także w tym roku przygotowali liczne atrakcje. Z doświadczeń z poprzednich lat wynika, że rudzianie przepadają za śląską muzyką i dobrą zabawą. Dlatego także w tym roku na scenie nie zabraknie gwiazd śląskiej sceny muzycznej.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00 od występów wokalistów z Rudy Śląskiej i zespołu Gwiazdy, następnie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze najmłodszych uczyć będzie Sznupek – maskotka śląskiej Policji. Popołudnie umili występ Krzysztofa Procka, zespołu Ginger oraz znanej i lubianej Janiny Libery. Następnie na scenę wkroczy Iroxana, a całość zwieńczy swym wieczornym występem zespół Baca Dance & Brylant.

W przerwach między występami odbędą się konkursy, zatem każdy kto przyjdzie będzie miał szansę wrócić do domu z super nagrodami. Do zdobycia będą między innymi bilety na imprezę Top Gear w Warszawie, pakiety szkoleń nurkowania w rudzkim Parku Wodnym, a także wiele, wiele innych atrakcyjnych niespodzianek. Festyn jest świetną okazją, by potańczyć i pośpiewać. Jak zawsze impreza jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search