Wszystkie

Fitness i sporty walki

Previous Next

16 września w Orzeszu przy ul. Rybnickiej 1 b (czerwony budynek przy rondzie) wystartował profesjonalny klub Sportów Walki & Fitness Movement Center oferujący szeroki wachlarz zajęć. Założyło go dwoje zawodowych fighterów - Martyna Czech i Daniel Obrzut - wywodzących się z tyskiej szkoły brazylijskiego Jiu-Jitsu - Bastion Sławomira Szamoty.

Movement Center to klub, w którym zajęcia dla siebie znajdą osoby w każdym wieku. Na zajęcia brazylijskiego Jiu-Jitsu zapisać się mogą dzieci od lat sześciu, młodzież, dorośli, a nawet osoby starsze. Swoich sił mogą spróbować w Akademii Sztuk Walki Bastion, ponadto centrum zaprasza także do Strefy Fitness oraz Strefy Zdrowia, opierającej się na pracy profesjonalnych fizjoterapeutów.

W Strefie Fitness można zgłębiać tajniki jogi dynamicznej i statycznej. Chcącym mocniej się zmęczyć, umożliwią to zajęcia takie jak: tabata, pump, fat burning, piłki FIT BALL. Warto zwrócić również uwagę na zajęcia „zdrowy kręgosłup”, uczestnictwo w tych zajęciach to gwarancja profilaktyki, przeciwdziałania wadom postawy oraz bólom kręgosłupa. Zajęcia te są skierowane zarówno do młodych (ze względu na siedzący tryb pracy), jak i starszych odbiorców (ze schorzeniami przewlekłymi) - chodzi przecież o nasze zdrowie! Trzon aktywności Centrum stanowić będą zajęcia z brazylijskiego Jiu-Jitsu. Zostaną podzielone według kryteriów: wiekowego i umiejętności trenujących. Dzieci mogą ćwiczyć w grupach wiekowych od 6 do 10 i od 11 do 14 lat. Osoby powyżej piętnastego roku życia uczestniczą w zajęciach dla dorosłych.

- Otwierając klub w Orzeszu, chcemy stworzyć wokół niego społeczność działającą, jak jedna drużyna. Akademia brazylijskiego Jiu-Jitsu to nie tylko treningi. To styl życia, odżywiania, postrzegania rzeczywistości. Stajemy się społecznością, która się wspiera i razem ćwiczy. Organizujemy zawody, wyjazdy, obozy, zapraszamy zawodników z mistrzowskimi tytułami, którzy przekazują filozofię i styl życia wiążący się z uprawianiem Jiu-Jitsu - wyjaśnia Daniel Obrzut.

Treningi z dziećmi są układane w taki sposób, aby w tym samym czasie mamy mogły odwiedzić Strefę Fitness, a ojcowie zainteresowali się np. zajęciami typu „Pump”. Jednym słowem, Klub Movement Center ma być miejscem, gdzie każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie.

- Każdy może ćwiczyć i poprawiać swoją sprawność fizyczną w sposób dla niego odpowiedni. Stąd zróżnicowanie zajęć pod kątem trudności jak i wielkości grup, tak aby trener miał czas dla każdego uczestnika. Jesteśmy doświadczonymi trenerami. Swoją wiedzę i umiejętności chcemy przekazać mieszkańcom Orzesza i całego powiatu. Zapraszamy - zapisy już trwają - powiedziała Martyna Czech, współzałożycielka klubu Movement Center w Orzeszu.

 

Martyna Czech
Jedna z pierwszych kobiet w Polsce, która zdobyła czarny pas w brazylijskim Jiu-jitsu. Pierwsza i jak dotąd jedyna kobieta posiadająca czarny pas w Polskim stowarzyszeniu BJJ- Gracie Barra team Draculinio. Zdobywczyni wielu medali Mistrzostw Polski w BJJ oraz w Graplingu. Zawodowa fighterka MMA. Fizjoterapeutka z uprawnieniami pedagogicznymi. Posiada wieloletnie doświadczenia w pracy trenera, zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi.

 

Daniel Obrzut
Doświadczony zawodnik MMA. Ze sportami walki związany od 15 lat. Posiada na swoim koncie tytuły Mistrza Polski. Walczył dla rosyjskiej organizacji ProFc. Posiadacz niebieskiego pasa
w BJJ. Trener z doświadczeniem w prowadzeniu grup dzieci
oraz dorosłych.

 

Więcej szczegółów na:
www.movementcenter.pl
www.facebook.com/1MovementCenter
ul. Rybnicka 1b Orzesze
tel. 578 844 295
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00
sobota - niedziela: 10:00 - 20:00

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search