Wszystkie

Głosujmy na Annę, może zostać Miss Ethnic

Rudzianka Anna Strączek ma szansę zostać Miss Ethnic Ireland 2014. Możemy jej w tym pomóc, głosując na nią na facebooku. Jest jedną z dwóch Polek startujących w tym wyjątkowym i prestiżowym konkursie, w którym chodzi nie tylko o piękno ciała, ale i duszy. Wybory Miss Ethnic Ireland uatrakcyjniają konferencję organizowaną przez Ifrah Foundation  i United Youth of Ireland - organizacje zajmujące się walką z przemocą wobec kobiet i ich okaleczaniem, znaną pod hasłem „Stop FGM”. 

Anna ma 28 lat i jest rodowitą rudzianką, którą los rzucił do Irlandii. Od najmłodszych lat grała w piłkę ręczną w Zgodzie Bielszowice, największym osiągnięciem jej drużyny było zdobycie Pucharu Polski w 2003 i 2004 roku. Swoją przyszłość wiązała z tym sportem, jednak gdy w 2006 roku wyjechała do Irlandii, nie znalazła wokół siebie ludzi, którzy pomogliby jej kontynuować sportową karierę. Od siedmiu lat mieszka i pracuje w Cork. Z zawodu jest wizażystą, a z zamiłowania fotografką. Właśnie uczestnicząc w sesji zdjęciowej dowiedziała się o konkursie Miss Ethnic.

O zwycięstwie w nim zdecydują głosy internautów oddane na poszczególne kandydatki na facebooku. Głosowanie potrwa do 24 listopada, kiedy to odbędzie wielka gala w Dublinie, podsumowująca konkurs. Anna, która na scenie pojawi się z numerem 10,  stawia na regionalizm. Wystąpi w śląskim stroju, specjalnie szytym na tę okazję w Rudzie Śląskiej, prezentując śląski taniec i piosenkę. Mamy nadzieję, że dopisze jej szczęście i w tym międzynarodowym towarzystwie to właśnie w jej ręce trafi tytuł Miss Ethnic. Każdy z nas może jej w tym pomóc, oddając na nią swój głos. Zachęcamy do głosowania.
(wt) Foto. arch.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search