Wszystkie

Gra Endera – losujemy wejściówki!

Zagraj z Enderem o losy świata w kinach Cinema City!
Nowoczesne kino akcji, trzymająca w napięciu fabuła i znakomita gra aktorska. Superprodukcja science fiction "Gra Endera" trafiła na ekrany kin Cinema City. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Orsona Scotta Carda, którego książka ma niezliczone rzesze fanów na całym świecie.

Teraz kolej na Ciebie! Przyjdź i przekonaj, jak będzie wyglądał świat w 2070 roku! Ludzkość zagrożona inwazją obcych szkoli dzieci na kosmiczną elitę wojenną. Wśród nich jest wyjątkowo uzdolniony chłopiec Ender, w którym odkryto zalążki niezwykłego geniuszu wojskowego. Czas nagli, a przyszłość dwóch cywilizacji spoczywa w rękach dziecka... Czy Enderowi uda się uratować ludzkość?

Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki do rudzkiego Cinema City, na seanse w dniach 6 i 7 listopada. Aby wziąć udział w losowaniu biletów wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto w  filmie gra jedną z głównych ról?

a) Brad Pitt
b) Clive Owen
c) Harrison Ford

Odpowiedzi prosimy wysyłać na meilowy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search