Koleje Śląskie

Dobre informacje dla naszych Podróżnych – zmiana rozkładu jazdy!

Uwaga miłośnicy akwenu Pogoria. Specjalnie dla Was - podróżnych pociągi Kolei Śląskich będą zatrzymywały się na stacji Dąbrowa Górnicza Pogoria. Zmiana obowiązuje od 12.06 do 03.09. Koleje zapraszają do sprawdzanie kursów w rozkładzie jazdy, który pociąg zatrzymuje się na tej stacji.

Od 30 czerwca pociągi do Zakopanego będą kursowały codziennie. W związku z trwającym remontem, stacja końcowa jest czasowo przeniesiona, ale to bez zmian nasze, wspaniałe Zakopane.

Zgodnie z zapowiedziami, Koleje Śląskie zwiększają liczbę pociągów, czyli jesienią, konkretnie 15 października, ruszają pociągi trasą S6 oraz S76 do Wisły.

A obsługa relacji Cieszyn - Goleszów linia S61 wystartuje 4 września!

Tychy - przystanek Grota Roweckiego – tu remont kończy się już 30 czerwca, zatem od 1-go lipca nie będzie utrudnień na tej trasie.

Co więcej, teraz pojedziecie jeszcze szybciej, gdyż Koleje poprawiły odjazdy na linii S1, co daje 2-5 minut szybszy dojazd na trasie Częstochowa – Gliwice.

Więcej informacji w aktualnym Rozkładzie Jazdy na: https://www.kolejeslaskie.com/rozklad_jazdy/

Na koniec ciekawostka związana z taborem, Koleje Śląskie mają już dwie jednostki EN 76006 po tzw. przeglądzie P4, niebawem ten przegląd zakończy kolejny pojazd. Zapraszają do odnowionych i komfortowych składów Kolei Śląskich.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search