Wszystkie

Konkurs Life On Stage w Mikołowie!

Life On Stage – trampolina do wielkiej muzycznej kariery — ruszył w Polskę. Kolejnym przystankiem na trasie będzie Mikołów, gdzie 23 kwietnia utalentowani artyści z grup Lunatyk, Eder i Scar Crash powalczą o występ na Scenie Głównej czerwcowego Life Festival Oświęcim, przed formacją Queen + Adam Lambert!

Ćwierćfinały Life On Stage potrwają cały kwiecień i odbędą się w wielu polskich miastach. W sobotę, 23 kwietnia o godz. 20 w klubie All in One przy ul. Podleskiej 8 w Mikołowie zagrają Lunatyk, Eder i Scar Crash.

W trakcie koncertów będzie można zagłosować na wybrany zespół, głosowanie internetowe trwa również na stronie Life On Stage. Aktualny terminarz imprez oraz próbki twórczości zespołów można znaleźć pod tym adresem.

Ćwierćfinały zakończą się z ostatnim dniem kwietnia i wyłonią ósemkę szczęśliwców, którzy powalczą w półfinałach — 14 maja w Gdyni i 21 maja w Łodzi. Czwórka zespołów zakwalifikuje się do wielkiego finału — ten odbędzie się 5 czerwca w Krakowie. Podczas finałowego koncertu jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2016 przed legendarną formacją Queen + Adam Lambert. Czy można wyobrazić sobie lepszy sceniczny debiut?

Konkurs Life On Stage należy traktować jako swoistą „rozgrzewkę” przed jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w tej części Europy. Podczas 7. edycji Life Festival Oświęcim wybrzmią najlepsze głosy światowej muzyki: formacja Queen + Adam Lambert oraz sir Elton John - takich headlinerów nie ma w tym roku żaden polski festiwal. LFO to przede wszystkim muzyczna różnorodność. W Oświęcimiu wystąpią także niezwykle utalentowani, młodzi wokaliści – John Newman i Dawid Podsiadło. Z kolei gratką dla fanów rasowego, polskiego rocka będzie jubileuszowy koncert Perfectu. Poszukiwaczy nowych muzycznych trendów zachwycą z kolei: najmodniejszy polski raper – Taco Hemingway, drapieżna Ninet Tayeb prosto z Izraela, subtelna Dagny, przebojowi Jeremy? z Bałkanów oraz latynoski wulkan muzycznej energii, czyli Che Sudaka. A to jeszcze nie wszyscy artyści, którzy spotkają się na jednej scenie podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Bez wątpienia w dniach 16-19 czerwca 2016, Oświęcim stanie się światową stolicą muzyki. Podczas poprzednich edycji festiwalu zagrała absolutna czołówka artystów z całego świata: Sting, Eric Clapton, Peter Gabriel, Chris de Burgh, Soundgarden, James Blunt i wielu innych. Bilety  do nabycia na stronie festiwalu oraz w sieci Eventim.

 

 

 

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search