Wszystkie

Memoriał im. Tomka Szei

Dziesięć drużyn: WZZ "Sierpień 80" KWK Ziemowit, GKS Wawel Wirek, Koledzy Tomka Szei, GKS Urania Ruda Śląska i Klasa Sportowa Zespołu Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej (Grupa „A”) oraz WZZ "Sierpień 80" KWK Halemba Wirek, KS Pogoń Ruda Śląska, TP Jastrząb Bielszowice, KS Slavia Ruda Śląska i KWK Pniówek (Grupa „B”) weźmie udział w organizowanym przez ODK RSM Matecznik, WZZ Sierpień 80, Miasto Ruda Śląska, SR-S “GWIAZDA” i MOSiR Ruda Śląska Turnieju Piłki Nożnej o im. Tomka Szei.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 18 stycznie w hali sportowej MOSiR w Halembie. Mecze zostaną rozegrane według harmonogramu:

Mecze grupowe:
 9.00 Koledzy Tomka Szei - Klasa Sportowa Zespołu Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej
 9.15 WZZ "Sierpień 80" KWK Halemba Wirek    - MKS Pogoń Ruda Śląska
 9.30 GKS Wawel Wirek -     GKS Urania Ruda Śląska
 9.45 KS Slavia Ruda Ślaska    - TP Jastrząb Bielszowice
10.00 WZZ "Sierpień 80" KWK Ziemowit    - Koledzy Tomka Szei
10.15 WZZ "Sierpień 80" KWK Halemba Wirek    - KWK Pniówek   
10.30 Klasa Sportowa Zespołu Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej - GKS Wawel
10.45 TP Jastrząb    - MKS Pogoń Ruda Śląska
11.00 GKS Urania - WZZ "Sierpień 80" KWK Ziemowit
11.15 KS Slavia - KWK Pniówek
11.30 Koledzy Tomka Szei    - GKS Wawel Wirek
11.45 WZZ "Sierpień 80" KWK Halemba Wirek    - TP Jastrząb
12.00 Klasa Sportowa Zespołu Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej - GKS Urania
12.15 MKS Pogoń Ruda Śląska    - KS Slavia
12.30 GKS Wawel - WZZ "Sierpień 80" KWK Ziemowit
12.45 KWK Pniówek    - TP Jastrząb Bielszowice
13.00 Koledzy Tomka Szei - GKS Urania
13.15 WZZ "Sierpień 80" KWK Halemba Wirek - KS Slavia
13.30 Klasa Sportowa Zespołu Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej - WZZ "Sierpień 80" KWK Ziemowit
13.45 KWK Pniówek    - MKS Pogoń Ruda Śląska
Czas gry – 14 minut bez przerwy

II FAZA TURNIEJU
Drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie A grają na krzyż z drużynami, które zajęły miejsca 1 i 2 w grupie B o wejście do finału przegrani z tego spotkania grają o miejsce III (Mecz o finał)
Mecze o miejsca trwają po 13 minut be przerwy
14.30 Mecz o finał     1 miejsce Gr. A - 2 miejsce Gr. B
14.50 Mecz o finał     2 miejsce Gr. A - 1 miejsce Gr. B
15.15 Mecz o miejsce IX     5m. Gr. A – 5 m. Gr. B
15.30 Mecz o miejsce VII     4m. Gr. A - 4m. Gr. B
15.45 Mecz o miejsce V 3m. Gr. A - 3m. Gr. B
Mecz pokazowy dzieci
16.20 Mecz o miejsce III
Mecz pokazowy dzieci
16.50 Finał
17.15 Ceremonia zakończenia turnieju

Organizatorzy zapraszają sympatyków futbolu. Wstęp wolny!

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search