NASZA POLONIA

Skuteczna forma reklamy i wsparcie dla klubu - Poloniabus

Sport leczy, uczy i wychowuje - takie motto przyjęli do swojego programu działacze Polonii Łaziska. W praktyce przekłada się to na znane od lat prawdy: sport jest najlepszą terapią zdrowotną, doskonałą szkołą życia i świetnym środkiem wychowawczym. Te zasady Polonia wdraża setkom młodych ludzi w codziennym procesie szkolenia sportowego i propaguje je na zewnątrz. W najbliższym czasie klub z Łazisk swoje motto chce pokazać innym.

Jak? W bardzo prosty sposób. Autobus, który wozi piłkarzy na mecze mistrzowskie zostanie oklejony nie tylko logiem i barwami klubu, ale również wspomnianymi hasłami. Jeżdżąc z zespołem trzeciej ligi po województwie śląskim i opolskim, będzie widziany przez tysiące ludzi. W tygodniu jeździ po śląskich drogach, więc też będzie widoczny. To najtańsza, a zarazem najbardziej widoczna promocja klubu. Przy tej okazji mogą się zareklamować potencjalni sponsorzy. Miejsca na umieszczenie reklamy na autobusie jest jeszcze sporo. Przyłączając się do tej akcji, można nie tylko włączyć się do szczytnego promowania sportu i klubu, ale również reklamować swoją firmę, czyli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

To naprawdę najtańsza reklama, docierająca do szerokiej rzeszy odbiorców. Jak dołączyć do tej szlachetnej akcji? Wystarczy napisać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się telefonicznie z sekretariatem klubu nr: 32 322 93 53.

Dołącz do nas, tańszej reklamy nie znajdziesz, a sport jest jednym z jej najlepszych i najskuteczniejszych nośników.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search