Wszystkie

Przekonaj się na własnej skórze

Stare przysłowie mówi, że człowiek ma tyle lat, na ile wygląda. Dzięki zdobyczom nowoczesnej medycyny estetycznej zabiegi „odmładzające” poprawiają nie tylko wygląd, ale także zdrowie i samopoczucie. Jak to działa, możemy przekonać się na własnej skórze odwiedzając mikołowski gabinet FanMed, jeden z najbardziej renomowanych w naszym regionie.

Rozmowa z Jolantą Fangor, właścicielką gabinetu FanMed

- Medycyna estetyczna to snobizm czy troska o zdrowie?
- Trudno dbałość o wygląd i dobre samopoczucie nazywać snobizmem. Do naszego gabinetu zgłaszają się przede wszystkim osoby z problemami skóry. Jeżeli dotyczą one odkrytych powierzchni ciała, czyli twarzy, szyi, dłoni i dekoltu, usunięcie tych schorzeń jest kwestią nie tylko zdrowotną, ale także poprawy komfortu i jakości życia.

- W jaki sposób możecie pomóc?
- Wykonujemy cały szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Leczymy i konsultujemy dermatologicznie naszych pacjentów. Opiekuje się nimi wykwalifikowany i doświadczony personel, który doskonale zna się na problemach skóry.

- To są bezpieczne zabiegi?
- Bezpieczeństwo i gwarancję jakości usług w FanMed zapewnia doświadczony personel z wieloletnim stażem. Stosujemy najnowsze techniki i zdobycze wiedzy kosmetycznej, kosmetologicznej oraz dermokosmetycznej. Zabiegi przeprowadzamy na bazie produktów renomowanych, wiodących marek np. ACADEMIE, GERNETIC i DALTON. Zabiegi z medycyny estetycznej, w tym botox, mezoterapię, korektę ust, wypełnianie bruzd i zmarszczek wykonywane są w naszym gabinecie tylko i wyłącznie przez lekarza specjalistę.

- Oprócz medycyny estetycznej oferujecie państwo także zabiegi z zakresu fizjoterapii.
- W naszej ofercie mamy pełną gamę masaży wykonywanych przez magistra fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Polecam masaże: klasyczny, relaksacyjny, limfatyczny oraz odchudzający.

- Na dzień otwarty „FanMedu”, który odbędzie się w sobotę 24 kwietnia, zapraszacie także panów?
- Nie ma w tym nic dziwnego. Współczesny, nowoczesny i odpowiedzialny mężczyzna dba nie tylko o swoją partnerkę, ale także o siebie.

 

Dzień otwartych drzwi
23.04.2016 (sobota) w godz. 10-15
Zapraszamy Panie i Panów na spotkanie z naszymi konsultantami:

  • kosmetologiem (analiza skóry, pomoc w doborze pielęgnacji gabinetowej i domowej)
  • podologiem - piękne i zdrowe stopy
  • lekarzem medycyny estetycznej
  • wizażystką makijaż dzienny i wieczorowy.

Dla wszystkich uczestników przewidziane niespodzianki oraz poczęstunek

MIKOŁÓW, Plac Karpeckiego 3 | tel. 32 3212320 lub 601415256 | www.fanmed.pl

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search