Wszystkie

Sportowe osobowości powiatu mikołowskiego po raz drugi

Na początku tego roku mikołowskim sportowcom, trenerom, arbitrom sportowym i działaczom wręczyliśmy statuetki „Sportowych Osobowości Roku 2012”. Ani się obejrzeliśmy, jak do końca zbliża się rok 2013 i też będziemy go podsumowywać. Na niwie sportowej również.

Sportowy rok 2013 w powiecie mikołowskim jeszcze trwa. Trudno go dziś już oceniać, ale nasi sportowcy kilka sukcesów odnieśli. Na arenach lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych również. Podobnie jak w roku ubiegłym, chcemy te sukcesy docenić i po raz drugi wręczyć statuetki „Sportowych Osobowości Roku”. Póki co, szukamy kandydatów, którym te sportowe laury będzie można przyznać. Przypominamy, że takimi „Osobowościami” mogą być nie tylko zawodnicy, ale również trenerzy, sędziowie, działacze. Mamy już kilka swoich typów, ale wiedząc, że środowisko sportowe powiatu mikołowskiego jest ogromne, a my nie jesteśmy wszechwiedzący, listy kandydatów jeszcze nie zamknęliśmy. Zwracamy się z prośbą do kibiców oraz działaczy sportowych klubów powiatu mikołowskiego o przysłanie nam swoich propozycji, gdyż mogliśmy kogoś pominąć. Każda taka propozycja zostanie przez nas wnikliwie rozpatrzona. W roku ubiegłym kilku laureatów wyłoniliśmy spośród kandydatur nadesłanych przez naszych Czytelników. Propozycje do tytułu „Sportowa Osobowość Ziemi Mikołowskiej Roku 2013” wraz z uzasadnieniem (krótki opis dokonań w bieżącym roku) prosimy przesłać na adres redakcji:

„Nasza Gazeta”, 43-190 Mikołów, Rynek 18, lub pocztą elektroniczną na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Czekamy na propozycje!

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search