heading article

Wszystkie

Tenisiści na start

31 sierpnia o godzinie 10.00 na wielofunkcyjnym boisku - lodowisku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Planty, odbędzie się III Turniej tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR. Zgłoszenia (mieszkańcy Mikołowa) do 28 sierpnia faxem na numer 32 779 76 03 wew.27 lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin
− System rozgrywania turnieju uzależniony od ilości zgłoszeń. W zależności od liczby uczestników zawody zostaną rozegrane systemem każdy z każdym, grupowym, pucharowym lub brazylijskim.
− Podczas rozgrywek obowiązują przepisy gry w tenisa PZT.
− Nadzór nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawuje Sędzia Główny
− Każdy uczestnik biorący udział w imprezie sportowo-rekreacyjnej wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora (MOSiR w Mikołowie) celem zgłoszenia do imprezy i podania wyników do ogólnej wiadomości
− Akceptując regulamin każdy Uczestnik (w przypadku osób niepełnoletnich Opiekun) wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, a także wyniki z jego danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio, telewizję oraz na portalach internetowych a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów.
− Osoby niepełnoletnie startujące w zawodach muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w imprezie do wglądu przez Organizatora
− Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych i następstw nieszczęśliwych wypadków a także rzeczy pozostawionych na obiekcie sportowym.
− Zgłoszenie do turnieju jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
− W zawodach mogą uczestniczyć jedynie zawodnicy zgłoszeni na formularzu zgłoszeniowym przygotowanym przez Organizatora
− Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie.
Szczegóły na stronie:  www.mosir.mikolow.eu

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search