heading article

Wszystkie

Załóż grzywkę na Sylwestra i karnawał

Previous Next

To będzie hit karnawału i prawdziwa rewolucja na głowie. Zmieniaj swoją grzywkę według upodobań bez utraty ani jednego włosa. Po prostu zakładaj ją i ściągaj jak ulubione ubranie.

Doczepiane grzywki królują na salonach. Podczas finałowych odcinków programu Mam Talent w TVN mogliśmy podziwiać, ubraną w krótką grzywkę Małgorzatę Foremniak, zaś na piątych urodzinach sklepu Horn&More uwagę wszystkich zwróciły krótkie, opadające na brwi włosy Natalii Siwiec. Dzięki Studiu Fryzur Wojtka Wajdy, moda na doczepiane grzywki dotarła również na Śląsk.

– Każda kobieta chce wyglądać inaczej, tym bardziej podczas imprezy sylwestrowej czy karnawałowej – mówi Wojtek Wajda. – Za sprawą doczepianych grzywek metamorfoza jest diametralna, a zarazem niezwykle prosta i mało inwazyjna. Z fryzurą jest dziś jak z kreacją, inną zakładasz na dzień, inną na wieczór – dodaje fryzjer.

Doczepiana grzywka do złudzenia przypomina ludzki włos. Studio Fryzur Wojtka Wajdy dysponuje 12 bazowymi kolorami grzywek. Grzywki doczepia się za pomocą trzech klipsów, posiadają specjalne zabezpieczenie zapobiegające zsuwaniu. Co ważne, doczepiana grzywka jest wielokrotnego użytku, nie kupujemy jej tylko na jeden raz. Grzywkę można później skracać i formować według życzenia i co ważne, bez niszczenia naturalnych włosów. Koszt doczepianej grzywki wraz z precyzyjnym założeniem wynosi około 99 zł.

- Już dziś zapraszamy wszystkie panie do przymiarki. Przez cały styczeń 2014 r. w naszym Studiu Fryzur  obowiązuje 20 procentowy rabat na zakładane grzywki – poleca Wojtek Wajda.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search