Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 4 czerwca 2023 07:05
Reklama

Przy „Szóstce” powstanie przedszkole

Szkoła Podstawowa nr 6 w Orzeszu Zawiści zostanie rozbudowana o dziewięciooddziałowe przedszkole. W zakres inwestycji wchodzi również budowa placu zabaw o powierzchni 497 m2 oraz boiska trawiastego do piłki nożnej.
Przy „Szóstce” powstanie przedszkole

Nowo budowane, parterowe przedszkole będzie przylegało do istniejącego budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w Orzeszu Zawiści. Znajdą się w nim sale zabaw dla każdej z dziewięciu grup dziecięcych liczonych po 25 dzieci (łącznie 225 osób) oraz pomieszczenia socjalne i administracyjne wraz z wyposażeniem. W przedszkolu powstanie jadalnia, z której będzie również korzystała szkoła (dzięki bezpośredniemu połączeniu).

W ramach inwestycji wykonana zostanie kotłownia gazowa, która będzie obsługiwała szkołę i przedszkole. W budynku szkoły zostanie wymieniona instalacja c.o., a cały obiekt zostanie poddany termomodernizacji.

W zakres inwestycji wchodzi również budowa placu zabaw o powierzchni 497 m2 oraz boiska trawiastego do piłki nożnej. Wybudowana zostanie także droga przeciwpożarowa oraz parking z miejscami postojowymi.

Całkowita wartość zadania: 18 979 322,40 zł.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama