Podczas uroczystego wprowadzenia pojazdu do służby licznie uczestniczyli strażacy z rodzinami, mieszkańcy Łazisk, a także przedstawiciele władz miasta z burmistrzem Aleksandrem Wyrą oraz Iwona Gejdel-Targosz, zastępca prezesa WFOŚiGW w Katowicach.
Każdy taki wóz to nie tylko nowoczesny sprzęt. To przede wszystkim większe bezpieczeństwo mieszkańców oraz pewność, że druhny i druhowie będą mogli jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc w najtrudniejszych sytuacjach. Nie mogłoby się to wydarzyć bez stałego wsparcia i zaangażowania Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach - instytucji, która od lat jest niezastąpionym partnerem OSP i samorządów w całym regionie.
Dzięki środkom Funduszu możliwe jest wyposażanie jednostek w profesjonalny sprzęt, który realnie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców oraz skuteczność działań strażaków.
Za treści zawarte w publikacji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.







Komentarze