Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 4 czerwca 2023 06:44
Reklama

Grają dla Wiktorka

Wystarczy 39 zł, aby wziąć udział w niezwykłym koncercie przygotowanym przez orzeski Miejski Ośrodek Kultury. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego na raka chłopca z Orzesza.
Grają dla Wiktorka

Patronat nad koncertem objął Mirosław Blaski, burmistrz Orzesza. Wystąpią znani i lubiani w naszym powiecie wykonawcy: Michalina Starosta, Showman, Top Musix, Baba z Chopym. Koncert poprowadzi Bartłomiej Marek, dyrektor MOK. W chwili zamykania gazety organizatorzy jeszcze nie wiedzieli, w jakiej formule odbędzie się impreza. Na pewno zostanie przeprowadzona transmisja online na stronach MOK. Nie wiadomo natomiast, czy ze względów pandemicznych będzie możliwy osobisty udział widzów. Aby dowiedzieć się szczegółów, proszę na bieżąco śledzić internetowe nośniki organizatora.

U Wiktora Maresza wykryto chorobę nowotworową. Pierwsze objawy nie wskazywały, z jak ciężkim wyzwaniem przyjdzie Mu się zmierzyć. Od września 2020 r. chłopczyk chodził z lekko przechyloną głową. Pediatra był przekonany, że to skutek przewiania, ale leki i rehabilitacja nie pomogły. Kiedy zaczął się ślinić i gorzej mówić trafił do szpitala. Tomografia ujawniła guza mózgu. Wiktor poddawany jest chemioterapii, ale rodzice konsultują możliwość protonoterapii w zagranicznych ośrodkach medycznych.

Apelujemy do Państwa o wsparcie Wiktora w trudnej drodze powrotu do zdrowia. Możemy to zrobić uczestnicząc w niezwykły koncercie przygotowanym przez MOK w Orzeszu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama