Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 21:43
PRZECZYTAJ!
Reklama

Narodziny gwiazdy

Daria, muzyczne objawienie ubiegłego roku i gwiazda Sylwestra Marzeń w Zakopanem, pochodzi z Łazisk Górnych.
Narodziny gwiazdy

Zwłaszcza młodszym miłośnikom muzyki nie trzeba tłumaczyć, kim jest Daria. W ubiegłym roku szturmem wkroczyła do polskiego show-biznesu. Jej utwór Paranoia bije rekordy wyświetleń. Znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów Air Play Top Związku Producentów Audio Video, pokonując takich artystów jak Sanah, Sobel, Elton John i Dua Lipa czy Ed Sheeran.

Mówi się nawet, że Paranoia jest jednym z faworytów do reprezentowania Polski podczas Eurowizji 2022. To nie jest jedyny przebój młodej artystki. Daria zwróciła na siebie uwagę utworem Blind love, który także podbił listy przebojów.

Daria Marcinkowska ma talent, charyzmę, charakterystyczny głos i pochodzi z naszego powiatu, a konkretnie z Łazisk Górnych. W wieku siedmiu lat zapisała się do przykościelnej schooli i tak to się wszystko zaczęło. Mając 18 lat wyjechała do Londynu na pięcioletnie studia w College of Music. W trakcie nauki zaśpiewała, m.in. przed szwedzką rodziną królewską. Jesienią 2019 r. uczestniczyła w 10. edycji The Voice of Poland. Ostatecznie odpadła na etapie tzw. bitew, ale zwróciła na siebie uwagę branży muzycznej. Po udziale w programie podpisała kontrakt płytowy z niemiecką wytwórnią, a jej single podbijają listy streamingowe w Polsce, Norwegii, Belgii, a nawet Brazylii. Występ podczas tegorocznego Sylwestra w Zakopanem ugruntował jej pozycję w show-biznesie i wzmocnił szanse wyjazdu na Eurowizję. Trzymamy kciuki!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama